Narty z jogą w Dolomitach we Włoszech!
narty+joga+ Włochy 

Termin: 10 – 17 Marca  2018 /sobota – sobota/

Miejsce: Falcade, ośrodek narciarski Trevalli – DOLOMITY

Cena: już od 385 EUR + 500 zł

Oferujemy:

  • 7 dni i nocy w hotelu Arnica 4**** w Dolomitach
  • Przytulne 2 osobowe pokoje
  • Pyszne włoskie wegetariańskie jedzenie – 7 śniadań (bufet) + 7 obiadokolacji (bufet + menu do wyboru)
  • skibus hotelowy
  • Ubezpieczenie NNW/KL/Ratownictwo Górskie Signal Iduna
  • opieka GALA-TOUR
  • Joga 2 x dziennie oraz wieczorne spotkania
  • szkolenie narciarskie z polskim instruktorem (za dodatkową opłatą)
  • Ceny już od 385 EURO + 500 zł

Zapraszamy joginów na każdym poziomie zaawansowania!

Zapraszamy na narty z jogą w Dolomity 2018 (Włochy) w region Trevalli do miejscowości Falcade.

O miejscu:
Zapraszamy na narty z jogą do Ośrodka Narciarskiego TREVALLI   leżącego w samym sercu Dolomitów w Regionach  Trentino i Veneto w otoczeniu łańcuchów górskich : Pale di San Martino, Pelmo, Civetta i Marmolada.

120 km tras narciarskich, 40 km tras biegowych i ski-tourowych ,  stoki sztucznie naśnieżane  co daje gwarancję śniegu na cały sezon.  30 wyciągów to przepustowość 36.000 narciarzy na godzinę . TreValli – czyli 3 doliny włoskie – to 3 ośrodki narciarskie : Falcade-Passo San Pelegrino-Moena-Lusia. Trasy narciarskie położone są na wysokościach od 1447-2513 m.

PASSO SAN PELEGRINO leży na  wysokości 1918 m w połowie drogi między Falcade, a Moeną i należy do Regionu narciarskiego TreValli (120 km tras narciarskich),  jest uważana za najpiękniejszą przełęcz w Dolomitach. To tu znajduje się sławna trasa Col Margherita (2550 m n.p.m. z maksymalnym nachyleniem 49%) oraz ulubiona przez Was słoneczna trasa Gigante.

FALCADE to spokojna wioska narciarska położona bezpośrednio pod wyciągiem. W styczniu 2003 r. Falcade zdobyło  I miejsce w rankingu najlepszych miejscowości narciarskich we Włoszech  (utrzymanie tras, dojazd do wyciągów, normy ekologiczne…)

Sesje jogi:

Będziemy ćwiczyć jogę pod okiem dwóch nauczycieli z indywidualnym podejściem do praktyki. Nasze zajęcia dostosowujemy dla początkujących jak i zaawansowanych joginów i joginek. Skoncentrujemy się na potrzebie uwolnienia napięć mięśniowych przed i po nartach, przygotowaniu do jazdy na stoku, naładowaniu się pozytywną energią na cały dzień, wzmocnieniu przepływu energii w ciele, uspokojeniu chaosu głowy.

Prowadzimy zajęcia wg metody Iyengara ale interesujemy się również innymi systemami jogi dlatego rozszerzamy nasze zajęcia także o elementy innych systemów – Ashtangi, Acro Jogi, Jogi Kundalini, Jogi Nidra. Oprócz jogi interesuje nas taniec, ruch, muzyka i odczuwanie dlatego w pracy szukamy połączenia między ćwiczeniami asan a oddechem, medytacją w siedzeniu i w ruchu, tańcem i odczuwaniem ciała, psychoteriapią i rozwojem.

W ciągu dnia prowadzimy dwie sesje asan – pozycji jogicznych, których uczymy na różnym poziomie zaawansowania w zależności od poziomu naszych uczestników jak i zapotrzebowania:) Wieczorem zapraszamy na spotkania, rozmowy, analizę narciarską.

Do dyspozycji mamy dużą  salę do praktyki jogi.

Narty:
skipass 
6 dni Region: 230,-EURO /dorosły i 160,-EURO/junior
szkolenia narciarskie
w małej grupie przez 6 dni/po 2 godziny dziennie za 350 zł.
wyciągi
ruszają o 8.30 a zamykają w marcu o 16.30

Wszystkim zainteresowanym doskonaleniem swoich umiejętności na stoku oferujemy szkolenie z polskim instruktorem. Nasz instruktor to doświadczony narciarz prowadzący szkolenia na polskich i alpejskich stokach. Zajęcia poprowadzimy w niewielkich, około 8-osobowych  grupach.  Dzięki  temu nauka z nami  będzie komfortowa, bezpieczna, skuteczna i przyjemna. Na początku pobytu dzielimy wszystkich chętnych do udziału w szkoleniu na grupy o różnym poziomie umiejętności.

Szkolenie trwa 2 godziny dziennie przez 6 dni (w godzinach: 10:30-12:30 lub 13:30-15:30). Grupa: 7/8 osobowa.
Ważne by zgłosić chęć udziału w szkoleniu przy zapisie!
W przypadku braku frekwencji zajęcia w grupie mogą zostać odwołane.

Noclegi:
Hotel „ARNICA”   4 ****
położony w willowej dzielnicy Falcade, ekskluzywny hotel czterogwiazdkowy, jest oddalony o 2 km od ośrodków narciarskich Tre Valli, Alpe di Lusia i Schiara. Na życzenie dostępny jest bezpłatny transfer. W hotelu do dyspozycji gości nowoczesne centrum odnowy biologicznej, które obejmuje saunę, łaźnię turecką i wannę z hydromasażem, dostęp do Internetu wifi na terenie hotelu, monitorowana przechowalnia sprzętu narciarskiego, sala konferencyjna, piwniczka winna (możliwość zorganizowania degustacji win – odpłatnie) , bar i parking przed hotelem. W obiekcie do 11:30 podawane jest urozmaicone śniadanie w formie bufetu, które składa się ze słodkich i słonych potraw. Hotel oferuje 2 restauracje serwujące dania kuchni włoskiej, lokalne specjały i potrawy wegetariańskie. Do posiłku Goście mogą wypić wino z hotelowej piwniczki.
Wszystkie pokoje posiadają TVSAT, radio , telefon, sejf, a łazienki wyposażone są w suszarkę do włosów.  W październiku 2008 roku otrzymał kategorię 4****

Lokalizacja hotelu w Falcade: 46°21’51.4″N 11°52’46.6″E

Wyżywienie:
W Hotelu ARNICA  kuchnia jest bardzo wykwintna i  urozmaicona.
Śniadania w formie  bogatego bufetu : pieczywo,  sery białe (mają inny smak niż nasze), sery  sezonowe, ricotta świeża, mozzarella, ziemniaki, pomidory, owoce świeże i w syropie, sałatka macedonia,  na słodko różne ciasta.
Kolacja bufet + menu do wyboru :
– przykłady  pierwsze dania:
  zupa jarzynowa,  naleśniki z warzywami,  ryż z warzywami, makaron z warzywami, makaron zapiekany z warzywami, kopytka z warzywami i  wędzonym serem, jajka z serem
– przykłady drugie danie: 
omlet z warzywami, jajko i ser, strudel i ciasta  na słono z warzywami, warzywa grillowane  itd.

Program warsztatu:
W czasie warsztatu proponujemy zajęcia jogi dwa razy dziennie, szkolenie narciarskie na stoku, wspólne biesiadowanie podczas śniadań i obiadokolacji oraz wspólny wieczorny czas.

Przyjazd 10.03.2017
od 14:00 kwaterowanie
od 16:00 wpłaty/regeneracja
19:30 obiadokolacja

Harmonogram dnia*:
7.00-8.00 joga
8.00- 9:00 śniadanie
9.00 – jedziemy na narty
narty szkolenie/jazda indywidualna
16.30 powrót z nart
17:00 – 18.00 zajęcia jogi
18:00-19:30 regeneracja/SPA
19:30 – obiadokolacja
21.00 wspólny czas (spotkania, dyskusje, analiza narciarska)
* harmonogram może ulec zmianie

Dodatkowe informacje:
Warsztat odbędzie  się, jeśli zbierze się co najmniej 18 uczestników.
Dojazd jest we własnym zakresie.
trasa dojazdowa z Katowic: 
Katowice – Ostrawa – Brno – Wiedeń  – Grace – Klagenfurt – Villach – Udine – Venezia  – 40 km przed Wenecją zjazd na  Pordenone/Portoquaro /Conegliano – Belluno  ( za bramkami  2-gi zjazd  na Belluno /Ponte delle Alpi)  tu kończy się autostrada ,  jedziemy na Agordo  – Falcade    ( z Katowic 1.150 km )

Prosimy zabrać ze sobą:
– matę do jogi,
– 2 paski.

możliwości dokupienia ubezpieczenia OC – kwota  dopłaty do OC  to około 25-30,-PLN/osoba
Zadatek w wysokości 500 zł płatny przelewem na konto, reszta płatna na miejscu w EUR.

Zajęcia prowadzą: Małgosia Kłaniecka i Gerard Szymański

Oboje jesteśmy nauczycielami z międzynarodowymi certyfikatami wg metody Iyengara stopnia Junior I i II i na tym nie poprzestajemy – szkolimy się dalej. Aby podnosić swoje kwalifikacje wyjeżdżamy regularnie do Indii do naszego Instytutu Iyengara. Czerpiemy z tego miejsca energię do praktyki własnej i inspirację do nauczania dzięki kontaktom z nauczycielami jogi z całego świata. To nasze źródło. A poza tym szkolimy się w Europie i w Polsce. W Europie uczymy się w Niemczech u Rity Keller i we Francji u Corin i Faeqa Birii. W Polsce uczestniczyliśmy w warsztatach u Lois Stainberg, Jaki Nett, Carrie Owerko, Jurka Jaguckiego, Konrada kocota, Kasi Pilorz i wielu innych nauczycieli. Oboje jesteśmy członkami Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Nasze zainteresowania jogą rozszerzamy także o inne systemy jogi – Ashtangę, Acro Jogę, Jogę Kundalini. Interesuje nas zdrowe odżywianie dlatego oboje jesteśmy wegetarianami i staramy się na naszych warsztatach popularyzować zdrowy styl życia. Sami też eksperymentujemy z oczyszczaniem ciała fizycznego, emocjonalnego i mentalnego wg różnych metod i systemów. Czym też się z chęcią dzielimy. Gosia stworzyła i prowadzi szkołę jogi w Katowicach – Joga Życia, natomiast ja specjalizuję się w nauczaniu indywidualnym i prowadzę swoje zajęcia w prywatnym studiu jogi w Warszawie. Oboje uwielbiamy podróżować dlatego organizujemy różne warsztaty jogiczne na całym świecie i w przepięknych miejscach w Polsce. Oprócz jogi interesuje nas taniec, ruch, muzyka i odczuwanie dlatego w pracy szukamy połączenia między ćwiczeniami asan a oddechem, medytacją w siedzeniu i w ruchu, tańcem i odczuwaniem ciała, psychoteriapią i rozwojem. Joga jest dla nas chwilą spokoju od chaosu świata i własnej głowy, podróżą w głąb siebie – codzienną medytacją.

Ceny za jedną osobę:

435 EUR + 500 zł wyliczona wg kursu 4,3 EUR dla osób, które wpłacą zadatek po 30.09.2017.

Promocje:

385 EUR + 500 zł dla pierwszych 10 osób

415 EUR + 500 zł dla osób, które wpłacą zadatek do 30.09.2017

435 EUR + 500 zł dla osób, które wpłacą zadatek po 30.09.2017

decyduje data wpłynięcia zadatku na konto

 

Cena bez udziału w zajęciach jogi:

kwota EUR zgodna z datą wpłynięcia zadatku + 350 zł

 

Cena za dzieci:

dzieci: 0-4 lat GRATIS ,

dzieci: 4-6 lat : 270,-EUR,

dzieci: 6-10 lat : 310,-EUR,

dzieci: powyżej 10 lat (3-cie łóżko): 350,-EUR

W cenie:
7 noclegów, zajęcia jogi, 7 śniadań i 7 obiadokolacji, ubezpieczenie NNW/KL/Ratownictwo Górskie Signal Iduna, opieka rezydenta, skibus hotelowy, centrum odnowy biologicznej / za osobę

Zadatek w wysokości 500 zł płatny przelewem na konto, reszta płatna na miejscu w EUR

Warsztat się odbędzie jeśli zbierze się co najmniej 18 uczestników. Decyduje kolejność wpłat zadatku.
Szkolenia narciarskie odbędą się jeśli się zapisze co najmniej 16 osób.

Dodatkowe koszty:
– własny transport
– ubezpieczenie OC i Choroby Przewlekłe
– napoje do kolacji
– skipass w cenie 230,EUR/dorosły i 160, EUR/junior
– szkolenie narciarskie 350 zł/osobę za 6 dni/2 godziny

Zapisy i informacje:
Gerard, tel. 501 019 170

gerard.szymanski@yo-ga.pl

Wiecej o wyjazdach z jogą na naszej stronie zjogowani.pl

Zadatek w wysokości 500 zł płatny przy zapisie z dopiskiem „narty z jogą 2018”
18 1050 1025 1000 0090 6938 2977
ING Bank Śląski
Yo Studio Jogi
Gerard Szymański
Krasickiego 14a m.2
02-611 Warszawa