Rozkwitaj z nami!

Jesteśmy największa szkołą jogi na Śląsku.

Mamy dla Ciebie zajęcia jogi od rana do wieczora, codziennie od poniedziałku do niedzieli. Możesz z nami praktykować jogę Iyengara, vinyasa jogę, joga nidrę. Możesz zacząć od kursu jogi dla początkujących i rozwijać się dalej, możesz też pojechać z nami na wyjazd z jogą do jakiegoś pięknego miejsca.

Zapraszamy do wspólnej praktyki.

Joga to Życie

Do zobaczenia na macie!

W Jodze Życia ważny jest każdy uczeń, bo ważni jesteśmy my sami. Wierzymy, że w dotarciu do tego szczególnego miejsca pomaga nam praktyka. Chcemy czuć się komfortowo w swoim ciele, ze swoimi uczuciami, emocjami i myślami. Joga uczy akceptacji tych wszystkich stanów, wycisza uspokaja, ale także porusza naszą energią wewnętrzną. Czasami trzeba się napracować, żeby do niej dotrzeć, niekiedy przychodzi to łatwo i szybko. Każda z tych opcji jest dobra, w każdej można coś odkryć. To, co dzieje się na macie przenosi się również na inne aspekty w naszym życiu.

Poznaj nas!

W Jodze Życia chcemy się dzielić swoim doświadczeniem, pasją i energią.

Tworzymy społeczność – my i Ty, nasi uczniowie.

Uwielbiamy rozmawiać (nie tylko o jodze), kochamy się śmiać (czasami za głośno), celebrujemy wspólny czas (czasami jedząc za dużo).

Nasze miejsce

Joga Życia mieści się w budynku Biblioteki Śląskiej przy ulicy Francuskiej 12 w Katowicach. Mamy dwie sale do jogi: słoneczną /na drugim piętrze/ i księżycową /na trzecim piętrze/.

Dbamy o to, co nas otacza. Praktykujemy w salach, gdzie murale przygotowane są przez artystów: Magdę i Michała Kopaniszyn oraz Weronikę Siwiec.

Przed zajęciami zrelaksujesz się w chillout roomach, gdzie czekają na Ciebie pyszne napoje, przekąski, coś do czytania.

Cały sprzęt potrzebny do praktyki jogi mamy w szkole, więc poza strojem do ćwiczeń nic nie musisz mieć ze sobą.

Jak możesz z nami praktykować?

Joga w grupach /online i w szkole/

Stałe zajęcia jogi w grupach o różnym poziomie zaawansowania. Od poniedziałku do niedzieli: rano, popołudniu i wieczorami

Joga indywidualna/kameralna

Jeśli nie chcesz lub nie możesz pracować w grupie, zapraszamy do pracy indywidualnej lub w małych grupach!

Warsztaty w Katowicach

Inspirujemy się innymi joginami. Zapraszamy ich do naszej szkoły. Zapraszamy również inne warsztaty: psychologiczne, rozwojowe, taneczne, ruchowe, pracy z głosem.

Kursy online

Tematyczne kursy online dostępne w panelu w każdym miejscu i zawsze :).

Wyjazdy z jogą

Kochamy podróże, często w mniej znane rejony. Podróżujemy i praktykujemy. Zapraszamy Cię razem z nami w cudowne miejsca do Polski, Europy, Azji i Afryki!

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.