Pieśń Życia

Pieśń życia
praca z głosem, jako droga do siebie i sposób wyrażania siebie.

3

 

17 listopada / piątek/ godzina 18.00 – 19.30

miejsce: Joga Życia

Cena: 30zł

2

Od wieków wspólny śpiew łączył ludzi. Podczas śpiewania łatwiej było znosić ludziom trudy codziennego życia. Pieśni wnosiły radość, poczucie wspólnoty, przełamywały troski i inspirowały.

Zajęcia skierowane są do wszystkich, którzy pragną wrócić do tej pięknej, a powoli zanikającej tradycji. Zarówno początkujących jak i zaawansowanych.  
Dawniej nie było podziału na osoby śpiewające i nieśpiewające, śpiewali wszyscy. Pieśni może nauczyć się każdy i każdy może je śpiewać.

Poprzez pracę z głosem, oddechem, ciałem, które jest naszym instrumentem, poprzez wspólny śpiew poszukajmy naturalnej muzykalności każdego z nas.

Śpiew to piękny sposób na usłyszenie i odkrycie siebie na nowo.

1

Prowadząca
Magdalena Iwińska – wokalistka, pedagog. Całe życie związana z muzyką i śpiewem. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej  w klasie fortepianu. Aktualnie studentka studiów magisterskich na Akademi Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i muzyki rozrywkowej. Śpiewu uczyła się m.in. u Kristin Linklater, Anety Łastik, Olgi Szwajgier i wielu innych. W trakcie procesu certyfikacji z masażu dźwiękiem misami według metody Petera Hessa. Organizatorka cyklicznych Kręgów Pieśni w Krakowie i warsztatów z zakresu emisji głosu. Śpiewanie jest dla niej najpiękniejszym sposobem wyrażania siebie. Poszukująca w śpiewie czegoś więcej…

Informacje i zapisy:
Małgosia Kłaniecka
malgosia.klaniecka@gmail.com