Pieśń Życia

Pieśń życia
praca z głosem, jako droga do siebie i sposób wyrażania siebie.

3

Od wieków wspólny śpiew łączył ludzi. Podczas śpiewania łatwiej było znosić ludziom trudy codziennego życia. Pieśni wnosiły radość, poczucie wspólnoty, przełamywały troski i inspirowały. Zajęcia skierowane są do wszystkich, którzy pragną wrócić do tej pięknej, a powoli zanikającej tradycji. Zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Dawniej nie było podziału na osoby śpiewające i nieśpiewające, śpiewali wszyscy. Pieśni może nauczyć się każdy i każdy może je śpiewać.
Poprzez pracę z głosem, oddechem, ciałem, które jest naszym instrumentem, poprzez wspólny śpiew poszukajmy naturalnej muzykalności każdego z nas.
Śpiew to piękny sposób na usłyszenie i odkrycie siebie na nowo.

Prowadząca
Magdalena Iwińska – wokalistka, pedagog. Całe życie związana z muzyką i śpiewem. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu. Aktualnie studentka V roku wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. Śpiewu uczyła się m.in. u Kristin Linklater, Anety Łastik, Olgi Szwajgier i wielu innych. Ukończyła kurs masażu dźwiękiem I i II stopnia według metody Petera Hessa. Założyła i prowadzi Dom Głosu. Śpiewanie jest dla niej najpiękniejszym sposobem wyrażania siebie. Poszukująca w śpiewie czegoś więcej…

Informacje i zapisy:
Małgosia Kłaniecka
malgosia.klaniecka@gmail.com