Warsztat w emisji głosu

emicja głosu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Termin: 20 maja 2017 /sobota/ godzina 12.00 – 16.00

Zapraszamy na warsztaty z zakresu emisji głosu.
Nie tylko dla wokalistów. Jeśli masz trudności w korzystaniu ze swojego głosu, używasz na co dzień głosu w pracy, śpiewasz lub przygotowujesz się do egzaminów na uczelnie wyższe o profilu artystycznym – te warsztaty są dla Ciebie!

Cena:
dla uczniów Jogi Życia: 100zł
dla osób spoza Jogi Życia: 130zł

Podczas warsztatów będziemy:
– pozbywać się napięć i blokad w całym ciele
– pracować nad oddechem
– rozwijać świadomość rezonatorów
– szukać naturalnego brzmienia swojego głosu
– poszerzać wachlarz swoich możliwości głosowych
– poznawać pełną sekwencję ćwiczeń, które nadają się do samodzielnej praktyki.
– obserwować i poszukiwać dźwięku w organizmie
– pracować na konkretnych utworach (proza, poezja, piosenka) przygotowanych wcześniej przez uczestnika

Celem warsztatów jest znalezienie pełnego brzemienia swojego głosu poprzez pracę nad oddechem, rezonatorami, świadomością fizyczną i dźwiękiem.
Będziemy pracować autorską metodą pracy z głosem na trzech płaszczyznach: głos – ciało – emocje. Pojawią się również elementy metody Kristin Linklater, z którą miałam okazję pracować podczas mistrzowskich warsztatów w ramach VoiceEncounters. Jej metoda została doceniona przede wszystkim za konsekwentny i szczegółowy program ćwiczeń, które przywracają głosowi swój wrodzony potencjał.

Prowadząca
Magdalena Iwińska – wokalistka, pedagog. Całe życie związana z muzyką i śpiewem. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu. Aktualnie studentka studiów magisterskich Akademii Muzycznej w Katowicach; specjalność: wokalistyka jazzowa.
Uczestniczka wielu warsztatów pracy z głosem i ciałem. Śpiewu uczyła się m.in. u Kristin Linklater, Anety Łastik, Olgi Szwajgier, Melissy Cross, dr hab. Ingi Lewandowskiej, Deana Kealina, Micheala Schiefela, Sofii Ribeiro, Grzegorza Karnasa, Anny Gadt, Yvonne Sanchez i wielu innych.
Zwyciężczyni 41 Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu. Śpiewanie jest dla niej najpiękniejszym sposobem wyrażania siebie. Kocha pracę z ludźmi.

Inforacje i zapisy:
Małgosia Kłaniecka
tel. 502 572 925
malgosia.klaniecka@gmail.com