WARSZTATY I WYJAZDY

Przez cały rok, oprócz regularnych kursów dostępnych w naszej szkole, organizujemy dodatkowe warsztaty i wyjazdy z jogą. Biorąc w nich udział, pogłębisz swoją praktykę, zrelaksujesz się i odpoczniesz. To również szansa na to, żeby lepiej poznać siebie, swoje potrzeby i możliwości – otworzyć się na świat, jednocześnie zostawiając z boku problemy dnia codziennego i ciesząc się pełnią życia.

Joga to coś więcej niż wzmocnienie ciała. Każde nowe warsztaty to wielka dawka pozytywnej energii i czas skupienia na sobie – wsłuchując się we własne „ja”, można odkryć wiele tajemnic, które często mają decydujący wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka.

Warsztaty jogi w naszej szkole prowadzą certyfikowani nauczyciele z całego świata, a wśród nich: Jaki Nett, Konrad Kocot, Ewa Wardzała czy Baśka Gwóźdź. Każda z tych osób jest wyjątkowa i ma swój własny styl prowadzenia zajęć.

Oprócz warsztatów jogi w Katowicach, zapraszamy również na wspólne wyjazdy, podczas których możemy się lepiej poznać i wspólnie rozwijać swoje umiejętności jogiczne.

DataWarsztatProwadzącyMiejsceUwagi