dlaczego z nami

Dlaczego z nami?

Bo uwielbiamy podróżować, kochamy jogę i lubimy ludzi. A poza tym lubimy dzielić się naszą wiedzą jogiczną, uśmiechem, życzliwością i spokojem. Spotkanie z każdym człowiekiem jest dla nas jednocześnie nauką o sobie nawzajem, wzajemna wymiana i jogiczna podróż, która z jednymi trwa chwilę, a z innymi całe życie ☺
gdzie wyjezdzamy

Gdzie wyjeżdżamy?

Wszędzie tam, gdzie czas nam płynie i nas pcha, gdzie jest wyjątkowo, świeci słońce i gdzie spotykamy pięknych ludzi. Miejsca na warsztaty jogiczne wybieramy pod wpływem chwili - musimy poczuć więź z otoczeniem, poznać historie ich właścicieli. Kochamy przyrodę i w jej otoczeniu czujemy się najlepiej, dlatego wybieramy wyjątkowe zakątki zlokalizowane z dala od cywilizacji - tam możemy się wyciszyć i spokojnie praktykować jogę życia.
jak jemy1

Jak jemy?

Zdrowo i smacznie, wegetariańsko lub wegańsko. Też lubimy smacznie zjeść, dlatego albo wybieramy miejsca z doskonałą kuchnią, albo sami zapewniamy wyżywienie, zapraszając na nasze wyjazdy osoby z talentem kulinarnym lub dietetycznym - choć zwykle jedno i drugie.

Joga

Prowadzimy zajęcia w małych, często kameralnych grupach, dzięki czemu możemy lepiej poznać każdą osobę i w razie potrzeby zaplanować dla niej indywidualny program zajęć. Dla nas joga to styl życia, dlatego układamy nasz harmonogram tak, aby przede wszystkim stworzyć przestrzeń na podróż w głąb siebie, móc lepiej odpocząć i głębiej otworzyć się na Świat.

Rano mamy czas na praktykę własną z reguły inspirowaną nabytą wiedzą podczas warsztatów i zajęć stacjonarnych, następnie uczymy się pranajamy – technik oddechowych, by potem już dotlenieni przejść do praktyki asan, czyli pozycji jogicznych, w ciągu dnia mamy takie dwie sesje, rano i popołudniu, wieczorem zaś medytujemy lub proponujemy inne techniki relaksacji oraz rozwoju osobistego.
poza jogą-kopia

A co na warsztatach robimy poza jogą?

Wysypiamy się, wspólnie celebrujemy posiłki, spacerujemy, odpoczywamy, leniuchujemy, tańczymy, śpiewamy, milczymy, mamy czas dla siebie lub dla innych. Resztę dopiszcie Wy, zgodnie z Waszą fantazją.
dla kogo są nasze wyjazdy

Dla kogo są nasze wyjazdy?

Dla wszystkich zapaleńców jogi - tych początkujących i zaawansowanych, ludzi z pasją i ludzi, którym nie wystarcza już czasu na pasje. Robotnych i bezrobotnych, beztroskich i zatroskanych, zdrowych i zdiagnozowanych, starszych i młodszych, kobiety i mężczyzn, całe rodziny i przyjaciół królika (wszystkich, o których nie wspomnieliśmy też serdecznie zapraszamy).
ceny warsztatów

Ceny warsztatów

Ceny różnią się w zależności od miejsca. Mamy jednak przygotowane promocje cenowe dla pierwszych 5 osób, które zapiszą się na poszczególne listy warsztatowe oraz kolejne promocje dla tych, które zdecydują się złożyć rezerwację z dużym wyprzedzeniem. O szczegółach promocji cenowych piszemy w każdej ofercie osobno.