Aktualności

Anatomia asany: mostek

Znajomość, a przede wszystkim zrozumienie sposoby funkcjonowania ludzkiego ciała jest kluczowe dla bezpiecznej praktyki. Dlatego przygotowaliśmy cykl warsztatów – Anatomia Asany, które w formie tzw. studium przypadku skupią się na wybranym problemie, z którym spotykamy w praktyce. Warsztaty są dla wszystkich!

Wygięcia to w moim odczuciu najbardziej wymagająca grupa asan pod względem świadomości pracy z ciałem. Formę, jaką przyjmuje ciało w mostku nie stosujemy w codziennym życiu. Zatem pracy ciała po prostu musimy się nauczyć od zera, a pominięcie choćby jednego elementu skutkuje choćby bólem pleców. Jak zatem pracować w mostku, by był przyjmiemy i odpowiedni dla mojego poziomu zaawansowania? 

Na to pytanie odpowiem podczas tego warsztatu – zaprasza Anna Wittek, prowadząca.

Kiedy?

10.12.2023 (niedziela), 15.00-18.00

Gdzie?

Joga Życia, ulica Francuska 12 Katowice
sala słoneczna II piętro

Cena:

80 zł – płatne gotówką przed warsztatami

Zapisy:

Wyślij maila z hasłem: anatomia asany na adres kontakt@jogazycia.pl

Więcej o warsztatach:

Podczas warsztatu przyjmiemy następujący plan:

  • Diagnoza problemu/asany
  • Analiza anatomiczna
  • Znalezienie rozwiązania problemu, czyli takiego wariantowania asany, by służyła i wspierała nasz rozwój.

Prowadząca:

Anna Wittek – praktykuję jogę od 2015 roku, choć tak naprawdę to chyba od 2009, o czym przypomniał mi ostatnio fejsbuk :). Na matę zaprowadziły mnie problemy zdrowotne, a joga sprawiła, że odzyskałam nie tylko zdrowe ciało, ale także zamknięte w nim emocje, a przez to samą siebie – CZYTAJ WIĘCEJ…

Kontakt:

Napisz do nas – kontakt@jogazycia.pl
albo zadzwoń: tel. 502 766 537 (poniedziałek-czwartek, 16.00-20.00)

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.