Aktualności

ASTRO_joga (Waga. Związkowe ABC) * Astro_wizytówka

Odkąd pamiętam astrologia była częścią mojej rzeczywistości za sprawą mojej babci. To ona zaszczepiła we mnie ciekawość tego, co uznane za „nie z tej ziemi”. Astrologia daje mi większe zrozumienie tego, kim jesteśmy, jakie mamy potencjały oraz braki, pokazuje kierunki rozwoju oraz te miejsca w sobie, które wymagają uważności. 

… I tego samego uczy mnie joga. Zatem było kwestią czasu połączenie tych dwóch miłości. Koncepcja dojrzewała przez ostatni rok, kiedy to dzielna grupa joginów z wtorkowo-czwartkowych zajęć Ananda jogi z otwartym umysłem i sercem testowali różne moje pomysły. 

I tak zrodziła się ✨ASTRO_joga – na wydarzenie zaprasza Ania Wittek.

Poprzez gazetowe horoskopy nauczyliśmy się  utożsamiać tylko ze swoim znakiem słonecznym, jednak pełnię twojej osobowości i to jak się wyrażasz w życiu opisuje każdy z 12 znaków zodiaku. Każdy z nas posiada w sobie cechy, które reprezentuje WAGA – i temu zagadnieniu przyjrzymy się podczas październikowego warsztatu. 

Waga, siódmy znak zodiaku, ale przede wszystkim pierwszy, który przenosi wektor zainteresowania z „ja” na „my”. Niesie ze sobą wszystko, co związane z szeroko rozumianą relacyjnością i owo zagadnienie będzie tematem naszego kolejnego spotkania. Skupimy się przede wszystkim na związkach partnerskich, gdyż sprawy sercowe są jednym z naszych życiowych priorytetów.

Kiedy?

22 października 2023 (niedziela), godz. 15.00-18.00

Gdzie?

Joga Życia, ulica Francuska 12, Katowice (budynek Biblioteki Śląskiej)
sala słoneczna II piętro

Cena:

70 zł – płatne gotówką przed warsztatami

Zapisy:

Aby się zapisać, wyślij maila z tytułem „astro joga” na kontakt@jogazycia.pl

W informacji zwrotnej dostaniesz link do formularza Google z prośbą o wypełnienie swoich danych urodzeniowych w celu stworzenia ✨Astro_wizytówki

Zapisy do piątku, 20 sierpnia, jeśli chcesz otrzymać wizytówkę. Po tej dacie nie gwarantujemy otrzymania wizytówki przed warsztatem. 

✨Astro_wizytówkę dostaniesz mailem. 

Więcej o warsztatach:

Podczas warsztatu dowiesz się:

– gdzie w twoim horoskopie znajduje się Waga i co to dla Ciebie oznacza,
– jak zawierasz związki, jaki typ relacji jest przez ciebie preferowany,
– jaki archetyp partnera/partnerki będzie z tobą rezonować, a jaki stawiać wyzwania,
– jak kochasz,
– jak współpracujesz zawodowo,
– w jakich sferach życia jesteś osobą skłonną do kompromisów, gdzie potrafisz się dogadać,

… i mnóstwo innych, które nam spontanicznie zawsze wychodzą.

Więcej informacji:

Chcesz więdzieć więcej? Napisz do nas: kontakt@jogazycia.pl

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.