Aktualności

Automasaż twarzy + joga barków i szyi – warsztaty

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty z automasażu twarzy i uzupełniającej to jogi barków i szyi!

Balans Studio Masażu i Fizjoterapii i Joga Życia zapraszają na warsztaty z automasażu. Będziemy aktywować węzły chłonne okolic dekoltu oraz twarzy. Nauczymy się, jak relaksować nadmiernie napięte mięśnie szyi oraz barków, a przede wszystkim poznamy tajniki masażu twarzy, tak by po zajęciach już w warunkach domowych dołączyć go jako codzienny rytuał w pielęgnacji. Zrelaksujemy i zrównoważymy punkty energetyczne na twarzy i głowie. Będziemy dzielić się pozytywną energią i cudownie spędzimy popołudnie.

Kiedy?

7.11.2021 (niedziela)
godzina 15.30-18.00

Gdzie?

Joga Życia, ul. Francuska 12, Katowice (budynek starej Biblioteki Śląskiej)

Zapisy:

kontakt@jogazycia.pl
w tytule maila wpisz: automasaż

Koszt:

80 zł
płatne na miejscu przed warsztatem gotówką

Harmonogram:

15.30-16.45 I część: joga barków i szyi
17.00-18.00 II część: automasaż

Co przygotować: luźne ubranie, by móc odsłonić dekolt, lub ręcznik, ulubiony krem lub olejek (będzie możliwość wypróbowania olejku wykonywanego przez Annę), dużo uśmiechu i chłonny umysł. 

O prowadzących warsztat:

mgr fizjoterapii Anna Gemza – właścicielka i szkoleniowiec Balans Studia Masażu i Fizjoterapii w Katowicach i Chorzowie. Poprzez swoje liczne podróże od Alaski po egzotyczne Indie stworzyła wyjątkowe miejsca, w których łączy się medycynę wschodnią z nowoczesnymi metodami fizjoterapii.Twórczyni autorskiego programu pt. „Kompleksowy lifting twarzy”, łączącego japoński masaż kobido z powięziowym masażem buccal (transbukalny) oraz oklejaniem taśmami (kinezjotaping estetyczny). Te połączenie daje holistyczne, naturalne podejście do piękna, niwelując oznaki starzenia bez użycia skalpela i preparatów chemicznych.

Małgosia Kłaniecka – jestem joginką. Pomagam innym poczuć się pełniej w kontakcie ze sobą poprzez ciało. Prowadzę szkołę jogi w Katowicach: Joga Życia. Uczę jogi od 18 lat, a praktykuję chyba od poprzedniego życia, bo joga zagościła w moim życiu tak płynnie i naturalnie. Joga nauczyła mnie przede wszystkim kontaktować się ze swoim ciałam, a tym samym ze swoimi emocjami i potrzebami – za to jestem jej najbardziej wdzięczna.
Pomagać uwrażliwić się na swoje ciało i uczyć czytać sygnały, które ciało nam wysyła – to jest mój główny cel jako nauczycielki jogi. Oprócz jogi, uwielbiam zatracić się w tańcu, głównie w kontakt improwizacji i wyrażać siebie śpiewając.

Kontakt:

kontakt@jogazycia.pl
tel. 502 766 537
(kontakt telefoniczny w godzinach: 16.00- 20.00)

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.