Aktualności

Dno miednicy- odnajdź swoją równowagę / warsztat + joga

Warsztat ten robimy co roku, w okolicach jesieni, więc zapraszamy Was ponownie!

Mięśnie dna miednicy odpowiadają za zdrowy kręgosłup, zdrowe narządy wewnętrzne, dobry seks… Zależy od nich dużo, a mało o nich wiemy.

W jodze pracujemy w różny sposób z mięśniami dna miednicy, ale często nieświadomie, przy okazji.

Dr Daniela Milka zajmuje się tematem tej części ciała i tak oto powstał warsztat, na który zapraszamy wszystkie kobiety – bez względu na to, czy praktykują jogę czy też nie.

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, niezależnie od wieku, chcących zadbać o swoje dno miednicy.

Dowiecie się, co robić, aby wzmocnić mięśnie, a co może dno miednicy osłabić i tym samym nasilić już istniejące dolegliwości.Pamiętajcie, że nigdy nie jest zbyt późno na to, żeby zacząć dbać o swoje zdrowie.

Kiedy?

29 października 2022 /sobota/
13.00-15.30

Gdzie?

Joga Życia, ul. Francuska 12 (stary budynek Biblioteki Śląskiej)
sala księżycową  III piętro 

Zapisy:

kontakt@jogazycia.pl
W tytule maila wpisz: dno miednicy 

Cena:

60 zł – płatne gotówką na miejscu

O czym będzie warsztat?

Na warsztacie Daniela opowie nam o mięśniach dna miednicy i problemach z nimi związanymi.
A po wykładzie zaprosimy Was na lekcje jogi. Na zajęciach będziemy praktykować asany, które pozytywnie wpływają na mięśnie głębokie.

Plan warsztatu:
13.00 – 14.00 wykład Danieli
14.00 – 14.30 pytania
14.30 – 15.30 joga z Małgosią

Więcej o prowadzących:

dr n. med. Daniela Milka – dyplomowany osteopata D.O., fizjoterapeutka. absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Sutherland College of Osteopathic Medicine. Od wielu lat prowadzi własną praktykę, dbając o zdrowie nie tylko kobiet. Szkoli fizjoterapeutów uroginekologicznych w całej Polsce. Specjalistka osteopatii uroginekologicznej, terapii bólów głowy, terapii bólów kregosłupa, osteopatii pediatrycznej – praca z dziećmi od pierwszych dni życia. Autorka książek specjalistycznych z dziedziny fizjoterapii uroginekologicznej oraz najnowszej „Wdech-Wydech. Jak dodać otuchy ciału w stresie”, dedykowanej każdej kobiecie.

Małgosia Kłaniecka – uczę jogi od 20 lat, oprócz tego uwielbiam poznawać tajniki ciała i emocji w tańcu i śpiewie. Bliskie jest mi wszystko, co jest związane z naturą ludzką.

Więcej informacji:

Możesz z nami porozmawiać przez telefon od poniedziałku do czwartku: tel. 502 766 537

Lub wysłać maila: kontakt@jogazycia.pl

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.