Aktualności

Ecstatic dance w Jodze Życia

Zapraszamy na Ecstatic Dance w kwietniu!

Minął już rok od kiedy zagraliśmy po raz pierwszy w Jodze Życia właśnie w poniedziałek wielkanocny!
10.04 będziemy świętować naszą rocznicę i z tek okazji mamy dla was specjalną propozycję. Możecie wziąć udział w 2,5 godzinnym Ecstatic Dance i potem zostać na godzinnym koncercie relaksacyjnym w naszym wykonaniu. Na Ecstatic Dance jak zawsze zaprosimy was w przestrzeń tanecznej wolności i energicznych przepływów, aby zakończyć wszystko godzinną, piękną relaksacją pełną etnicznych dźwięków, śpiewu na żywo, łagodności i otulenia.

DJ i producent Boris wraz z Izabelą Damek poprowadzą was w przestrzeń totalnej wolności w tańcu, czyli Ecstatic Dance. Nie ma tutaj konkretnych zadań, wymagań, schematów, jest tylko wolność płynięcia za swoim czuciem i ciałem w rytm muzyki i w głąb swojej intencji. Boris stworzył specjalnie na to wydarzenie różnorodny muzycznie Set Dj-ski, który poniesie wasze ciała, Izabela będzie do tej muzyki przewodnikiem, tak by stworzona dla was przestrzeń była bezpiecznym miejscem eksploracji siebie.

Kiedy?

10.04.2023

18:30-21:00 – Ecstatic Dance
21:00 – 22:00 – koncert relaksacyjny

Gdzie?

Joga Życia, ulica Francuska 12 (budynek starej Biblioteki Śląskiej), sala słoneczna II piętro

Cena:

Ecstatic Dance – 70 zł – płatne gotówką na miejscu
Ecstatic Dance + koncert relaksacyjny – 100zł- płatne gotówką na miejscu
*Uwaga! Nie ma możliwości by wziąć udział tylko w koncercie relaksacyjnym.

Obowiązują zapisy:

jeśli chcesz wziąć udział, to napisz maila: kontakt@jogazycia.pl

W mailu napisz, czy chcesz brać udział w Ecstatic i koncercie, czy tylko Ecstatic 🙂

WAŻNE:

Alkohol, narkotyki i wszelkie używki przed i w trakcie Ecstatic Dance są zabronione. Osoby pod wpływem używek nie będą wpuszczane na salę.

Co zabrać ze sobą?

– wygodny strój,
– wodę.

Więcej o wydarzeniu:

Tworzymy tą muzyczno -taneczną przestrzeń, aby uwolnić ciało od schematycznego działania, napięć dnia codziennego, by poczuć czym jest wyzwolony, nieskrępowany taniec, poruszyć duszę. Taki stan pozwala spojrzeć na siebie z całkiem nowej perspektywy, przełamać granice tego co znamy i wiemy o sobie jeśli tylko taka będzie nasza intencja.
Stany ekstatyczne wywoływane poprzez taniec znane są u ludów rdzennych jako praktyka szamańska i jedna z form nawiązywania kontaktu ze sobą i wchodzenia w odmienny stan świadomości.
Spotykamy się razem by zanurzyć się w radości, ekstazie, poczuć ciało, emocje, nowe możliwości.
Przyjdź i doświadcz tego na swój własny unikatowy sposób.

Jeśli chcesz posłuchać naszej muzyki zapraszamy na nasz profil na SoundCloud:
https://soundcloud.com/curaecstatica

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się czegoś o Ecstatic Dane polecamy film:
https://www.youtube.com/watch?v=lY41coxPKuY
Do zobaczenia!
Iza & Boris

O PROWADZĄCYCH:

Boris jest francuskim DJ-em, producentem i organizatorem imprez. Muzykę elektroniczną tworzy już od 15 lat. Szczególną uwagę przywiązuje do atmosfery swoich kompozycji. Początki jego działalności skupiały się wokół minimalistycznego techno (dużą rolę odegrała tu południowo-francuska scena elektroniczna, z którą Boris się wychowywał), by z biegiem lat zredukować BPM do tempa muzyki ambient. Dziś Boris z łatwością miesza swoje różne inspiracje tworząc utwory od deep do ambientu, poprzez elektronikę, zawsze mając na uwadze nastrojowość. Wierzy, że istnieje bezpośredni związek pomiędzy muzyką elektroniczną a duchowością. W 2019 roku, mieszkając jeszcze we Francji Boris założył „Convergence”. Pomysł polegał na stworzeniu cotygodniowego wydarzenia, które obracałoby się wokół połączenia natury, muzyki ambient i duchowości. W dzisiejszych czasach Boris kontynuuje swój wyjątkowy projekt w Polsce. Jego intencją jest wyrażenie pasji do świętowania na łonie natury, gdzie przyroda i nasze wewnętrzne stany mogą stopić się ze sobą w odpowiednim rytmie:
https://www.facebook.com/borysconvergence

Izabela Damek – od zawsze w jej życiu towarzyszy ruch i taniec. Przez lata trenowała brazylijską sztukę walki Capoeira i prowadziła swoje sekcje treningowe na terenie Śląska jako instruktorka tej sztuki. Jej inspiracje i fascynacje muzyczne pochodzą głownie od ludów rdzennych Ameryki Południowej. Obecnie Tworzy zespół muzyki etnicznej Animatri z Natalią Białowąs i Magdą Bajer, gdzie gra na bębnach, fletach i śpiewa. Regularnie organizuje spotkania intuicyjnego grania na instrumentach i śpiewu „Rezonans” w Bielsku-Białej.https://www.facebook.com/animatri3

info:

kontakt@jogazycia.pl
tel. 502 766 537
(kontakt telefoniczny od poniedziałku do czwartku w godzinach: 16.00- 20.00) 

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.