Joga dla dzieci 5-10 lat

🌼JOGA DLA DZIECI 5-10 LAT🌼

🕟 piątki godz. 16:30- 17:15

👉Cennik:
pojedyncze zajęcia: 30 zł
karnet na 4 zajęcia: 80zł

👉 Opis zajęć:
Są to zajęcia stworzone z myślą o dzieciakach, dla których rodzice szukają czegoś innego niż klasyczne zajęcia pozaprzedszkolne i pozaszkolne. Zajęcia, na których stawiam przede wszystkim na ruch, zabawę i kreatywność dzieci. Słowo „kreatywność” jest tu kluczowe, ponieważ już od przedszkola dzieci spotykają się z systemem edukacji opartym na ocenie „źle/dobrze”, co z czasem sprawia, że kreatywność z obawy przed popełnieniem błędu jest odsuwana na dal- szy plan ustępując miejsca odtwórczości. Dlatego marzą mi się zajęcia, które będą dla dzieci odskocznią od tego co znają z przedszkola czy szkoły, od tego, co czasem może powodować w nich stres, by pokazać im trochę „jogicznego” spojrzenia na świat.

Joga nie tylko uczy dzieci świadomości własnego ciała, koordynacji i równowagi. Pomaga również w budowaniu własnej wartości, wyrażania emocji, uczy koncentracji, relaksowania się, wsłuchiwania się w siebie, w swoje ciało i w swoje emocje, a także uważności, szacunku do świata i do siebie, empatii i wdzięczności.

👉Zajęcia prowadzi:
Kasia Szopa – Szeliga
Mój pięcioletni syn poproszony kiedyś, by mnie opisał odpowiedział: ”Mama jest chemikiem i lubi pizzę i jogę.” :)
Oto ja. Mam doktorat z obliczeniowej chemii kwantowej i jestem nauczycielem, ale nie lubię mówić, że z zawodu, wolę określenie: z pasji. Nauczanie jest jedną z moich największych pasji. Uwielbiam uczyć i szukać nowych sposobów na przekazywanie wiedzy, a każdy z moich uczniów jest dla mnie wyzwaniem i równocześnie bodźcem do nieustannego rozwijania się.
Od 7 lat w moim życiu jest jeszcze jedna pasja: joga.
Początkowo traktowałam ją jak jedną z wielu form aktywności fizycznej, aż w ciąży trafiłam na zajęcia do ”Jogi życia” i zostałam, bo zaczęła się dla mnie magia. Zauważyłam, że systematyczna praktyka wpływa nie tylko na moje ciało, ale także na oddech, umysł i sposób postrzegania świata. Jednocześnie joga nauczyła mnie pokory i cierpliwości, otwartości na to, co do nas przychodzi poza naszymi planami i szerszego spojrzenia na siebie i drugiego człowieka. Wiem, że joga będzie mi towarzyszyć już zawsze. Jest dla mnie drogą, którą chcę się dzielić z innymi.
Jestem w trakcie studiów podyplomowych, po ukończeniu których uzyskam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności hatha jogi.
I uwielbiam pizzę z karczochami :)

👉Zapisy:
Prosimy o maila z imieniem i nazwiskiem dziecka i kontaktem telefonicznym do rodzica.

👉Info:
Recepcja: tel 502 766 357
od godz. 16.00 do godz. 20.00
kontakt@jogazycia.pl
Zapraszamy 🙏