Joga dla nastolatka

🌼JOGA DLA NASTOLATKA🌼

🕟 piątki godz. 17:30- 18:15

👉Cennik:
pojedyncze zajęcia: 30 zł
karnet na 4 zajęcia: 80zł

Mitem jest, że joga jest tylko dla dorosłych. Dzieci, tak samo jak dorośli, cierpią z powodu stresu, odczuwają presję społeczną, miewają problemy ze snem, z samoakceptacją, z wyrażaniem emocji. I tak samo jak joga pomaga dorosłym, pomaga też dzieciom: zwiększając siłę, elastyczność i koordynację ciała, ucząc technik relaksacyjnych i oddechowych, wspomagając tym samym odporność fizyczną i psychiczną. Chcę, by zajęcia jogi były miejscem, gdzie dzieciaki czują się akceptowane, by mogły rozwijać w sobie pewność siebie, poczucie własnej wartości, a także uczyły się tolerancji, cierpliwości, pozytywnego nastawienia do życia, wdzięczności i wrażliwości na otaczający je świat.

👉Zajęcia prowadzi:
Kasia Szopa-Szeliga
Mój pięcioletni syn poproszony kiedyś, by mnie opisał odpowiedział: ”Mama jest chemikiem i lubi pizzę i jogę.” :)
Oto ja. Mam doktorat z obliczeniowej chemii kwantowej i jestem nauczycielem, ale nie lubię mówić, że z zawodu, wolę określenie: z pasji. Nauczanie jest jedną z moich największych pasji. Uwielbiam uczyć i szukać nowych sposobów na przekazywanie wiedzy, a każdy z moich uczniów jest dla mnie wyzwaniem i równocześnie bodźcem do nieustannego rozwijania się.
Od 7 lat w moim życiu jest jeszcze jedna pasja: joga.
Początkowo traktowałam ją jak jedną z wielu form aktywności fizycznej, aż w ciąży trafiłam na zajęcia do ”Jogi życia” i zostałam, bo zaczęła się dla mnie magia. Zauważyłam, że systematyczna praktyka wpływa nie tylko na moje ciało, ale także na oddech, umysł i sposób postrzegania świata. Jednocześnie joga nauczyła mnie pokory i cierpliwości, otwartości na to, co do nas przychodzi poza naszymi planami i szerszego spojrzenia na siebie i drugiego człowieka. Wiem, że joga będzie mi towarzyszyć już zawsze. Jest dla mnie drogą, którą chcę się dzielić z innymi.
Jestem w trakcie studiów podyplomowych, po ukończeniu których uzyskam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności hatha jogi.
I uwielbiam pizzę z karczochami :)

👉Zapisy:
Prosimy o maila z imieniem i nazwiskiem dziecka i kontaktem telefonicznym do rodzica.

👉Info:
Recepcja tel 502 766 357
od godz. 16.00 do godz. 20.00
kontakt@jogazycia.pl

Zapraszamy 🙏