Joga dla pakerów- cykl 5 zajęć tematycznych

🌸 Kiedy:
16, 18, 23, 25 i 30 lipca
zajęcia w ramach karnetu Jogi Życia

Joga dla pakerów 😉
Zapraszam miłośników siłowni i wszelakiego treningu siłowego i wszystkich, którym uciążliwa staje się sztywność mięśni. Czasem wystarczy mieć siedzącą pracę, by odczuwać napięcie i ból w barkach, plecach, tyłach nóg czy w rejonie miednicy.
Sam trening siłowy przynosi wiele korzyści, lecz bez wsparcia pracą nad elastycznością i wytrzymałością może utrudnić funkcjonowanie organizmu, zmniejszając zakresy mięśni i stawów.
Stąd mój pomysł na zajęcia.
Dlaczego joga jest świetna dla pakerów?
💪🏻Joga doskonale równoważy trening siłowy poprzez świadome i uważne uelastycznianie ciała i pracę nad wytrzymałością, a także przed skupienie na oddechu i wyciszenie umysłu.
💪🏻Praktyka jogi procentuje zwiększoną świadomością ciała i zwiększoną kontrolą nad nim, co zmniejsza ryzyko kontuzji.
💪🏻Joga przyspiesza regenerację mięśni, pozwala zmniejszyć ból i sztywność mięśni po treningu.
💪🏻Joga nie jest przeciwieństwem treningu siłowego lecz jego uzupełnieniem.
Zatem między klatę, plecy, barki i dzień nóg wciśnijcie „dzień jogi” 😁

🌺Zajęcia prowadzi: Kasia Szopa- Szeliga
Mój pięcioletni syn poproszony kiedyś, by mnie opisał odpowiedział: ”Mama jest chemikiem i lubi pizzę i jogę.” :)
Oto ja. Mam doktorat z obliczeniowej chemii kwantowej i jestem nauczycielem, ale nie lubię mówić, że z zawodu, wolę określenie: z pasji. Nauczanie jest jedną z moich największych pasji. Uwielbiam uczyć i szukać nowych sposobów na przekazywanie wiedzy, a każdy z moich uczniów jest dla mnie wyzwaniem i równocześnie bodźcem do nieustannego rozwijania się.
Od 7 lat w moim życiu jest jeszcze jedna pasja: joga.
Początkowo traktowałam ją jak jedną z wielu form aktywności fizycznej, aż w ciąży trafiłam na zajęcia do ”Jogi życia” i zostałam, bo zaczęła się dla mnie magia. Zauważyłam, że systematyczna praktyka wpływa nie tylko na moje ciało, ale także na oddech, umysł i sposób postrzegania świata. Jednocześnie joga nauczyła mnie pokory i cierpliwości, otwartości na to, co do nas przychodzi poza naszymi planami i szerszego spojrzenia na siebie i drugiego człowieka. Wiem, że joga będzie mi towarzyszyć już zawsze. Jest dla mnie drogą, którą chcę się dzielić z innymi.
Jestem w trakcie studiów podyplomowych, po ukończeniu których uzyskam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności hatha jogi.
I uwielbiam pizzę z karczochami :)

🌺Informacje:
kontakt@jogazycia.pl
tel. 502 766 537
(kontakt telefoniczny w godzinach: 16.00- 20.00)