Joga dla przedszkolaków

🌼JOGA DLA PRZEDSZKOLAKÓW (4-5 lat)🌼

🕟 piętki godz. 16.30 – 17.00
pierwsze zajęcia: 7 września

👉Cennik:
pojedyncze zajęcia: 30 zł
karnet na 4 zajęcia: 80zł

Zapraszamy na pokazowe zajęcia w czasie Dnia Otwartego 2 września!

Zapraszam Was na zajęcia jogi dla przedszkolaków. Zajęcia łączące w sobie ruch, ćwiczenia oddechowe, ćwiczenie uważności i koncentracji, relaks i zabawę. Tak naprawdę, to bardzo dużo zabawy, ponieważ dzieci nie praktykują jogi ani się jej nie uczą. Dzieci bawią się w jogę. Chcę stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą mogły się bawić w jogę, wyrażać siebie, poczuć się wolne i dać upust swojej kreatywności.

Dzieci w wieku przedszkolnym uczą się przez obserwację, naśladowanie i słuchanie, potrzebują nieustannego działania i ruchu, a ich wyobraźnia nie zna granic. Zaczynają także porównywać się z innymi i liczyć się ze zdaniem innych, dlatego tak ważne jest, by czuły się akceptowane takimi, jakimi są.

Joga nie tylko uczy dzieci świadomości własnego ciała, koordynacji i równowagi. Pomaga rów- nież w budowaniu własnej wartości, wyrażania emocji, uczy koncentracji, relaksowania się, wsłuchiwania się w siebie, w swoje ciało i w swoje emocje, a także uważności, szacunku do świata i do siebie, empatii i wdzięczności.
🙈🙉🙊👦👧👩‍❤‍👩💞

👉Zajęcia prowadzi:
Kasia Szopa – Szeliga
Mój pięcioletni syn poproszony kiedyś, by mnie opisał odpowiedział: ”Mama jest chemikiem i lubi pizzę i jogę.” :)
Oto ja. Mam doktorat z obliczeniowej chemii kwantowej i jestem nauczycielem, ale nie lubię mówić, że z zawodu, wolę określenie: z pasji. Nauczanie jest jedną z moich największych pasji. Uwielbiam uczyć i szukać nowych sposobów na przekazywanie wiedzy, a każdy z moich uczniów jest dla mnie wyzwaniem i równocześnie bodźcem do nieustannego rozwijania się.
Od 7 lat w moim życiu jest jeszcze jedna pasja: joga.
Początkowo traktowałam ją jak jedną z wielu form aktywności fizycznej, aż w ciąży trafiłam na zajęcia do ”Jogi życia” i zostałam, bo zaczęła się dla mnie magia. Zauważyłam, że systematyczna praktyka wpływa nie tylko na moje ciało, ale także na oddech, umysł i sposób postrzegania świata. Jednocześnie joga nauczyła mnie pokory i cierpliwości, otwartości na to, co do nas przychodzi poza naszymi planami i szerszego spojrzenia na siebie i drugiego człowieka. Wiem, że joga będzie mi towarzyszyć już zawsze. Jest dla mnie drogą, którą chcę się dzielić z innymi.
Jestem w trakcie studiów podyplomowych, po ukończeniu których uzyskam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności hatha jogi.
I uwielbiam pizzę z karczochami :)

👉Zapisy:
Prosimy o maila z imieniem i nazwiskiem dziecka i kontaktem telefonicznym do rodzica.

👉Info:
Recepcja tel 502 766 357
od godz. 16.00 do godz. 20.00
kontakt@jogazycia.pl

Zapraszamy 🙏