Aktualności

Joga powięziowa wokół bioder

W czerwcu na regularnych zajęciach jogi powięziowej skupimy się wokół naszych bioder.

Praktyka jogi powięziowej jest dostępna dla każdego, stąd też zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy chcą rozluźnić i otworzyć przestrzeń swoich bioder.

Więcej o zajęciach i harmonogram:

Na zajęcia zaprasza Ewelina Cieśla – 1, 15, 20, 22, 29 czerwca:

Praktyka jogi powięziowej skupionej na obszarze bioder pomoże ciału uwolnić się od napięcia i bólu w obszarze bioder, a także poprawi zakres ruchu – szczególnie – w okolicach miednicy. Odpowiednio dobrane i zestawione ze sobą elementy praktyki nakierują nas na lepsze poczucie tego obszaru ciała i znalezienie w nim rozluźnienia. Podczas praktyki pojawią się elementy automasażu powięzi, między innymi z wykorzystaniem piłeczek. Będzie to moment na zatrzymanie, głębsze czucie oraz ciekawość i zabawę. Praktyka będzie łączyć moment doenergetyzowania i rozluźnienia z momentem zatrzymania i wycieczenia. Pozwolimy sobie odpuścić.

Na zajęcia zaprasza Maja Ludwikowska – 6 i 27 czerwca:

Na zajęciach skupimy się na rozluźnieniu miednicy we wszystkich możliwych płaszczyznach oraz na poczuciu jej trójwymiarowości. Praktyka będzie prowadzona głównie w pozycjach leżących.

A 13 czerwca zapraszamy na zajęcia YIN JOGI z gościnną prowadzącą Chantal:

Yin Yoga to powolna forma jogi, w której utrzymujemy asany przez długi czas, nawet minuty. Rozciągamy nasze ciało w sposób bierny, celując w wewnętrzne tkanki naszego ciała, takie jak powięź, stawy, chrząstki i kości. Kiedy się rozciągamy, stymulujemy meridiany (przepływ energii według chińskiego systemu taoistycznego) w naszym ciele. Innym skutkiem rozciągania jest tworzenie w naszym ciele przestrzeni, która pozwala nam skierować naszą uwagę do wewnątrz. Będziemy dużą uwagę zwracać na oddech, który pomoże nam zmniejszyć fluktuacje umysłu i aktywuje nasz przywspółczulny układ nerwowy. Przywspółczulny układ nerwowy stymuluje organizm do samoleczenia i regeneracji. Choć w tle będzie piękna medytacyjna muzyka, my zanurzymy się w ciszy. Yin joga pomoże Ci uwolnić wszelkie napięcia w ciele. Zapewni ci pełne energii ciało, spokojny umysł i spokojny stan emocjonalny.

Zajęcia prowadzone w języku angielskim

Kiedy:

wtorek, czwartek, godz. 20.00-21.30
czerwiec 2023
w szkole i online

Gdzie:

Joga Życia, ulica Francuska 12 Katowice
sala księżycowa III piętro

Jak się zapisać

Na zajęcia obowiązują zapisy.

1. Wejdź na naszą STRONĘ: https://jogazycia.systemate.pl
2. Zarejestruj się /prawy górny róg strony/ podając swojego maila lub korzystając z danych FB.
3. Wykup karnet wybrany karnet: https://jogazycia.systemate.pl/offer
4. Wejdź w GRAFIK i zapisz się na wszystkie zajęcia (zrób to najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem zajęć). Zwróć uwagę, czy zapisujesz się na zajęcia stacjonarne czy online 
5. Jeśli wybrałeś zajęcia stacjonarne, to zapraszamy do szkoły – bądź trochę wcześniej.Jeśli wybrałeś zajęcia online to poniżej znajdziesz krótką instrukcję 

Zajęcia online – krótka instrukcja:
– po zapisie na zajęcia powinien przyjść do Ciebie mail potwierdzający ten zapis – jak tu: https://bit.ly/2BbILIU
– na około 30 minut przed zajęciami otrzymujesz link do zajęć, jak tu: https://bit.ly/2YJapWl
Uwaga! Poszukaj naszych wiadomości w spamie i w innych zakładkach i przenieś je do folderu głównego
– jeśli mail nie dojdzie, to na 30 minut przed zajęciami znajdziecie go również w systemie, wchodząc w grafik i zajęcia, o tak to wygląda: https://bit.ly/2VtV5e6, – później, pod koniec dnia w tym samym miejscu znajdziesz link do nagrania z zajęć, do odtworzenia przez 48h. Mamy nadzieję, że to usprawni przesyłanie linków. Jeśli go tam nie ma, to napisz do nas

* pamiętaj, aby zapisać się na wszystkie zajęcia w szkole, żeby mieć pewność obecności w szkole i dostępu do linku online :).

Cena:

KUP KARNET

1 zajęcia (w szkole/online): 50 zł
1 zajęcia (online): 20 zł
4 zajęcia (w szkole/online): 150 zł
4 zajęcia (online): 60 zł
6 zajęć (w szkole/online): 180 zł
8 zajęć (w szkole/online): 200 zł
8 zajęć (online): 100 zł
open (w szkole/online): 250 zł
open (online): 150 zł

z kartą MultiSport Plus lub Medicover (tylko w szkole):
1 zajęcia: 10 zł
4 zajęcia: 40 zł
6 zajęć: 50 zł
8 zajęć: 60 zł

Karnety student/senior (w szkole i online):
4 wejścia 120 zł
6 zajęć 150 zł
8 wejść 180 zł
open 200 zł

Więcej informacji

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości jak się zapisać, w których zajęciach uczestniczyć – napisz lub zadzwoń do nas koniecznie, jesteśmy tu dla Ciebie, teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek! :).
mail: kontakt@jogazycia.pl / tel. 502 766 537 (pon-czw, 16.00-20.00)

Na grupie Życie jogi dzielimy się także bezpłatnymi materiałami do praktyki!

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszą Bibliotekę z ciekawymi artykułami – KLIK!

Do zobaczenia na macie!

Namaste Joga Życia Team

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.