Aktualności

Kobiecy krąg tematyczny + joga: ciało

Kiedy?
22.08.2020 / sobota / godz. 17.00 (2,5-3 godziny)

Przeczytaj uważnie opis wydarzenia i poczuj czy jest ono dla Ciebie ♥

Jeśli pragniesz usłyszeć innych i być usłyszana, chcesz poznać doświadczenia innych kobiet i podzielić się swoim, to zapraszam Cię do udziału w Kręgu Kobiecym.

Krąg jest szczególnym rodzajem spotkania, który uczy nas bycia z sobą i z innymi kobietami. Jest to przestrzeń, w której czujemy się bezpiecznie, budujemy zaufanie do bycia sobą, uczymy się szacunku dla naszej wyjątkowości i różnorodności. Dzielimy się doświadczeniami, wyrażamy siebie i swoje emocje bez oceniania drugiego człowieka. To moment, w którym honorujemy siebie, swoją prawdę i prawdę każdej kobiety, która jest wśród nas.

Tematem przewodnim naszego Kręgu będzie: CIAŁO.
Jaką masz relację ze swoim ciałem?
Czy dbasz o porozumienie ze sobą na poziomie ciała?
Jak się do niego odnosisz?
Czy czujesz jego naturalny rytm?
Czy wychodzisz na przeciw jego potrzebom?

Spotkanie zaczniemy od wspólnej praktyki jogi, połączonej z oddychaniem i krótką relaksacją przy dźwiękach dzwonka KOSHI, skontaktujemy się ze sobą i swoim ciałem, aby móc usiąść w Kręgu i podzielić się tym, co w nas żywe.

Zajęcia jogi poprowadzi nauczycielka z Joga Życia

CO ZABRAĆ?
– butelkę z wodą,
– wygodny i luźny strój,
– przynieś ze sobą coś, co chciałabyś położyć w kręgu: przedmiot osobisty, kamień, zdjęcie, świecę – cokolwiek chciałabyś zaprosić do przestrzeni,
– cokolwiek podpowiada Ci serducho.

Krąg poprowadzi Karolina Chudek:
Jestem Karolina i przy wsparciu siostry tworzę profil Sisterhood and Sun (https://www.instagram.com/sisterhoodandsun/) – przestrzeń, która dotyka tematów szeroko rozumianego siostrzeństwa, energii kobiecej, relacji ze sobą i mocy natury. Po dwóch latach podróżowania i mieszkania w Izraelu i Islandii, postanowiłam wrócić do Polski i kontynuować ideę SISTERHOOD AND SUN w postaci bliskich spotkań z kobietami.

Wspieram kobiety w procesie poszukiwania wewnętrznego głosu i poszerzaniu świadomości siebie i życia. Towarzyszę im w ich przemianach poprzez połączenie z kreatywnością, ciałem i kontakt z naturą. To właśnie natura koi mój temperament, który nieustannie pcha mnie w różne zakątki tego świata, by odkrywać i doświadczać różnorodności życia. Bycie w drodze to nieodłączna część mojego sposobu na bycie TU i TERAZ.

Zanurzmy się razem w naszej kobiecej obecności!
Czekam na Ciebie z czułością,
Karo
i dziewczyny z Jogi Życia

Gdzie?
Joga Życia, ulica Francuska 12, Katowice (budynek Biblioteki Śląskiej), sala słoneczna II piętro

Cena:
50 zł – płatne gotówką przed warsztatami (prosimy o odliczoną kwotę)

Zapisy:
kontakt@jogazycia.pl – w treści maila podaj swoje imię i nazwisko

Mamy bardzo ograniczoną liczbę miejsc, więc prosimy się zapisywać 🙂

Warsztat odbędzie się, jeśli zbierze się grupa min. 10 osób.

Więcej informacji i kontakt:
kontakt@jogazycia.pl
tel. 502 766 537
(kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00- 19.00)

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.