Kurs jogi dla początkujących + /październik- listopad/

Kurs jogi dla początkujących + /październik- listopad/

🍂 Kiedy?
wtorek, czwartek godzina 19:00- 20:15
start:1 października

🍂 Miejsce: Joga Życia, ul. Francuska 12 /Budynek starej Biblioteki Śląskiej róg ul Francuskiej i Wojewódzkiej/
🌞 sala słoneczna /drugie piętro/

🍂 Kurs początkujący +:🧘
Kurs dla początkujących+ jest kontynuacją kursu podstawowego i obejmuje program rozszerzonej praktyki asan podstawowych w zakresie nauczania od 3 do 5 miesiąca. Jest dedykowany dla osób: które skończyły 2 miesięczny kurs dla początkujących, które miały już styczność z jogą ale z różnych przyczyn nie praktykowały regularnie, które chcą sobie utrwalić podstawowe asany z różnych grup asan w rozszerzonym zakresie, chcą się wzmocnić fizycznie, chcą zwiększyć swoją elastyczność oraz odczuwają bóle w kręgosłupie. Na kursie dla początkujących+ będziemy utrwalać zdobytą wiedzę z kursu podstawowego w bardziej intensywnym i rozszerzonym zakresie. Wprowadzimy nowe warianty podstawowych pozycji, nauczymy się nowych asan z poznanych już wcześniej grup pozycji: stojące, siedzące, skręty, brzuszne, wygięcia do tyłu, odwrócone i regeneracyjne.

🍂 Co warto wiedzieć:
– zachęcamy do regularnego uczestnictwa w zajęciach w czasie kursu;
– kurs trwa dwa miesiące

🍂 Zajęcia poprowadzi: Kasia Szopa- Szeliga- nauczycielka jogi
Kasia o sobie:
Mój pięcioletni syn poproszony kiedyś, by mnie opisał odpowiedział: ”Mama jest chemikiem i lubi pizzę i jogę.” :)
Oto ja. Mam doktorat z obliczeniowej chemii kwantowej i jestem nauczycielem, ale nie lubię mówić, że z zawodu, wolę określenie: z pasji. Nauczanie jest jedną z moich największych pasji. Uwielbiam uczyć i szukać nowych sposobów na przekazywanie wiedzy, a każdy z moich uczniów jest dla mnie wyzwaniem i równocześnie bodźcem do nieustannego rozwijania się.
Od 7 lat w moim życiu jest jeszcze jedna pasja: joga.
Początkowo traktowałam ją jak jedną z wielu form aktywności fizycznej, aż w ciąży trafiłam na zajęcia do ”Jogi życia” i zostałam, bo zaczęła się dla mnie magia. Zauważyłam, że systematyczna praktyka wpływa nie tylko na moje ciało, ale także na oddech, umysł i sposób postrzegania świata. Jednocześnie joga nauczyła mnie pokory i cierpliwości, otwartości na to, co do nas przychodzi poza naszymi planami i szerszego spojrzenia na siebie i drugiego człowieka. Wiem, że joga będzie mi towarzyszyć już zawsze. Jest dla mnie drogą, którą chcę się dzielić z innymi.
Jestem w trakcie studiów podyplomowych, po ukończeniu których uzyskam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności hatha jogi.
I uwielbiam pizzę z karczochami :)

🍂 W trakcie kursu poznasz:
– podstawowe pozycje stojące, siady i pozycje regeneracyjne;
– zaczniesz lepiej czuć własne ciało;
– nauczysz się relaksować i regenerować ciało i umysł;
– pogłębisz swój oddech i usuniesz napięcia z ciała.

🍂 Cena:
Karnet na 8 wejść: 160zł
Karnet na 4 wejścia: 100zł
Pojedyncze wejście: 30zł
Na zajęcia kursowe mogą przychodzić również osoby posiadające inne karnety oraz karty Multisport /z dopłatą 40zł – 8 zajęć/
(Płatność przed zajęciami w recepcji- tylko gotówką)

🍂 Informacje:
kontakt@jogazycia.pl
tel. 502 766 537
(kontakt telefoniczny w godzinach: 16.00- 20.00)