Aktualności

Magiczny poranek – zbuduj swoje rytuały

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym programie, który pomoże Ci zadbać o siebie i sprawi, żeby dzień był taki, jaki chcesz! Wierzymy, że systematyczne działania przynoszą trwałe zmiany.

Ten program stworzyliśmy prawie rok temu i od tej pory odbyło się już kilka edycji, bo za każdym razem przynosi on wiele dobrego.

Kiedy?

5-16.09.2022
codziennie o godz. 6.00 – 6.30 (bez sobót i niedziel)
w sumie 10 spotkań

Promocja

Tylko do 5.09.2022 możesz kupić program za 120 zł, czyli ze zniżką 30 zł!

A dodatkowo otrzymasz PREZENT: karnet na 4 zajęcia online w naszej szkole (o wartości 60 zł). Karnet przyznamy, gdy program się rozpocznie, czyli 5.09.2022


wybierz zniżkę wybierz z rozwijanej listy.

Cena regularna 150 zł

Jeśli byłaś/byłeś z nami w poprzednich edycjach i chcesz wziąć ponownie udział mamy specjalną cenę 100 zł – napisz do nas!

Program ruszy jak zbierze się co najmniej 15 osób.

O czym jest program?

Czy masz poczucie że nie masz dla siebie czasu?
Masz poczucie zagubienia w codziennych obowiązkach?
Czy chcesz coś zmienić, zwolnić, ale nie wiesz od czego zacząć?
Od dłuższego czasu wiemy, że to, co nam najbardziej służy w życiu to dobry, pozytywny rytuał, który sprawia, że każda rzecz, którą robimy staje się wyjątkowa. Dni można wypełnić właśnie dającymi moc rytuałami.
Proponujemy zacząć tą zmianę od nawyku porannego wstawania i obdarowania siebie uwagą.

Co może dać Ci ten program?

– wyrobisz w sobie nawyk porannego wstawania i zaczynania dnia od spotkania ze sobą,
 poznasz różne techniki, doświadczysz ich działania i będziesz mogła/mógł sprawdzić, które są dla Ciebie najlepsze – po to, żeby na stałe wprowadzić je w swoje życie,
– będziesz miała/miał wsparcie nasze i grupy w budowaniu nowego nawyku,
– nauczysz się technik, które przyniosą Ci wewnętrzny spokój, pomogą poczuć się dobrze w codziennym życiu.

Możesz spróbować I zajęć programu bezpłatnie!

Zapisz się tutaj:


 Jak będzie wyglądał program?

– zapraszamy Cię na program, w czasie którego przez dwa tygodnie, od poniedziałku do piątku będziemy wspólnie wcześnie rano wstawać. Spotkamy się każdego poranka o 6.00 na 30 minut praktyki (na platformie zoom).
– W tym czasie będziemy praktykować jogę, ćwiczenia oddechowe, medytację, praktykę wdzięczności, intencję i kreatywne pisanie. Codziennie, w nieco innych proporcjach zaprosimy Cię do powitania kolejnego dnia i napełnienia się energią.
– Zapraszamy Cię do zobowiązania przed sobą i grupą, żebyś przez dwa tygodnie zrobiła/ zrobił coś nowego, dobrego dla siebie.

Kto będzie Twoim przewodnikiem?

Gerard Szymański, czyli połowa Jogi Życia, którą tworzą wspólnie z Małgosią Kłaniecką, więcej o nich: https://youtu.be/ghJSxTB4Hoc

Joga to nie tylko praktyka na macie, ale przede wszystkim świadome kreowanie swojego życia, w zgodzie ze sobą w każdej dziedzinie.
Więcej o Gerardzie: https://jogazycia.pl/nauczyciele/gerard-szymanski/

Jak się zapisać?


Zapisujesz się, wykupując ten karnet, do 5.09.2022 możesz mieć program ze zniżką 30 zł, czyli za 120 zł! Zniżkę wybierz z rozwijanej listy.

Zapisz się na naszej stronie www.jogazycia.pl
1. Zarejestruj się /prawy górny róg strony/ podając swojego maila lub korzystając z danych FB.
2. Wykup karnet: program magiczny poranek https://jogazycia.systemate.pl/offer/w/599615278405386240
I już!

Uwaga – prosimy o zapisy do 3 września, żebyśmy mogli na spokojnie rano rozpocząć, bez zbędnego pośpiechu i zamieszania. 3 września wyślemy do Was wiadomość powitalną z informacjami organizacyjnymi, z tym jak się przygotować itd. Będzie na to cały weekend. Na 60 minut przed zajęciami otrzymasz od e-maila z linkiem do zajęć na platformie ZOOM – link zawsze będzie ten sam.

Więcej informacji:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości jak się zapisać to napisz maila: kontakt@jogazycia.pl lub jeśli chcesz zapytać, o czym jest program, to zadzwoń do Gerarda, tel. 501 019 170.

Zapraszamy także na nasz kanał na YouTube: https://bit.ly/392exCJ

Do zobaczenia na macie!
Namaste Joga Życia Team

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.