Aktualności

Joga w menstruacji. Program online specjalnie dla kobiet

Bądź dla siebie dobra.
Bądź wyrozumiała dla swojego ciała.
Jesteśmy w tym razem.

Joga Życia łączy siły z marką Your KAYA – zaprosiłyśmy ich do stworzenia programu jogi online, który pomoże Ci podczas menstruacji.

Te dni są wyjątkowe (czasami w złym, czasami w dobrym znaczeniu), nie chcemy tego ukrywać!

Cena: 120 zł

Możesz też kupić program w pakiecie z kursem pranajamy (świadomego oddychania) i zapłacić za wszystko 200 zł (zamiast 240 zł), wystarczy, że wpiszesz kod biorewszystko

PS – jeśli chcesz kupić kurs na prezent – napisz do nas: jogaonline@jogazycia.pl

Program przygotowała Małgosia Kłaniecka, właścicielka Jogi Życia:

Kiedyś nie lubiłam menstruacji, czułam się słabo, źle wyglądałam. Najchętniej nie wychodziłabym z łóżka. Czas menstruacji krzyżował moje różne plany, nie mogłam zrobić tego, co chciałam i co miałam zaplanowane. To mnie frustrowało.Dopiero po jakimś czasie zaczęłam w tym okresie szukać innych jakości. Zaczęłam od tego, że w „te dni” albo po prostu – podczas miesiączki – odpuszczałam sobie, robiłam tylko to, co było absolutnie niezbędne. Wszystkie inne sprawy szły w odstawkę. W ten sposób pozwalałam sobie na kilka dni zatrzymania się w moim zabieganym świecie.Po jakimś czasie zaczęłam zaprzyjaźniać się z tym zatrzymaniem. Zaczęłam traktować te dni jako czas większej refleksji, sposobność do pobycia ze sobą, bez rozpraszania energii na niepotrzebne aktywności czy spotkania.Kiedy uświadomiłam sobie, że miesiączka jest nierozerwalnie związana z cyklem: cyklem księżyca, cyklem życia, i że menstruacja jest tak stara jak ludzkość, w tym czasie zaczęły towarzyszyć mi różne rytuały.Rytuały pomagają mi pożegnać się z wszystkim co stare i przywitać to, co nowe. Joga jest pięknym prezentem, który możemy sobie podarować w czasie menstruacji. Zapraszam do wspólnego ZATRZYMANIA.

Co zawiera program?

4 różne praktyki jogi i pranajamy na każdy dzień menstruacji (około 40 minut każda), które możesz odtworzyć każdego miesiąca z dowolnego miejsca na Ziemi!

Zagadnienie do przemyślenia:
skup się na sobie, zaobserwuj jak się czujesz, czego potrzebujesz, zatrzymaj się na chwilę – nasze pytania Ci w tym pomogą.

Playlista do praktyki
Bo kto nie kocha muzyki? Możesz wykorzystać ją do praktyki, ale także pod prysznicem, przy medytacji!

Dostęp do programu masz na zawsze.

Cena:

Cena regularna to 120 zł

Możesz też kupić program w pakiecie z kursem pranajamy i zapłacić za wszystko 200 zł (zamiast 240 zł), wystarczy, że wpiszesz kod biorewszystko

Więcej informacji i pytania:

Napisz do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania:

kontakt@jogazycia.pl

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.