Aktualności

Mikołajkowe warsztaty jogi dla dzieci i dorosłych

Tym razem okazja jeszcze bardziej wyjątkowa – zapraszamy na mikołajkową jogę dla dzieci i dorosłych!Zapraszamy dzieci od 3. roku życia. Dorosły razem z dzieckiem będą tworzyć parę i będą wspólnie praktykować jogę. Nie musicie być joginami, zapraszamy bez względu na poziom zaawansowania! 

Kiedy?

5.12.2021 (niedziela)
godzina 11:00- 12:30

Gdzie?

Joga Życia, ul. Francuska 12, Katowice (budynek starej Biblioteki Śląskiej)

Zapisy:

kontakt@jogazycia.pl
w tytule maila wpisz: joga dla dzieci i rodziców

Koszt:

50 zł za parę /dorosły +dziecko/
płatne na miejscu przed warsztatem gotówką

Opis warsztatów:

Na warsztat zapraszam dzieciaki z dorosłymi (niekoniecznie mamą lub tatą, mile widziani są wujkowie i ciocie albo starsze rodzeństwo). Ideą warsztatu jest zachęcenie dorosłych i dzieci do wspólnej praktyki jogi.
Do takiej formy zajęć zainspirowało mnie jedno ze znaczeń słowa ”joga” a mianowicie ”łączyć”. Czemu joga nie mogłaby połączyć pokoleń we wspólnej praktyce?
Dzieci podchodzą do jogi bardzo naturalnie. Joga jest dla nich fantastyczną sposobem na poznanie siebie, nauczenie się świadomości własnego ciała i na wzmocnienie go, ale też daje przestrzeń na wsłuchanie się w swoje emocje, skoncentrowanie i wyciszenie. Dzieciaki bardzo lubią pokazywać swój świat dorosłym, dlatego chcę stworzyć przestrzeń pełną zabawy w jogę, żeby dzieci zobaczyły, że ich dorośli tez mają w sobie dziecko, a dorośli, żeby to wewnętrzne dziecko odkryli na nowo;)

O prowadzącej warsztat:

Kasia Szopa- Szeliga- nauczycielka jogi 🧘‍♀
Mój pięcioletni syn poproszony kiedyś, by mnie opisał odpowiedział: ”Mama jest chemikiem i lubi pizzę i jogę.” 🙂
Oto ja. Mam doktorat z obliczeniowej chemii kwantowej i jestem nauczycielem, ale nie lubię mówić, że z zawodu, wolę określenie: z pasji. Nauczanie jest jedną z moich największych pasji. Uwielbiam uczyć i szukać nowych sposobów na przekazywanie wiedzy, a każdy z moich uczniów jest dla mnie wyzwaniem i równocześnie bodźcem do nieustannego rozwijania się. Od 7 lat w moim życiu jest jeszcze jedna pasja: joga.
Początkowo traktowałam ją jak jedną z wielu form aktywności fizycznej, aż w ciąży trafiłam na zajęcia do ”Jogi życia” i zostałam, bo zaczęła się dla mnie magia. Zauważyłam, że systematyczna praktyka wpływa nie tylko na moje ciało, ale także na oddech, umysł i sposób postrzegania świata. Jednocześnie joga nauczyła mnie pokory i cierpliwości, otwartości na to, co do nas przychodzi poza naszymi planami i szerszego spojrzenia na siebie i drugiego człowieka. Wiem, że joga będzie mi towarzyszyć już zawsze. Jest dla mnie drogą, którą chcę się dzielić z innymi.
Jestem w trakcie studiów podyplomowych, po ukończeniu których uzyskam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności hatha jogi.
I uwielbiam pizzę z karczochami 🙂

Kontakt:

kontakt@jogazycia.pl
tel. 502 766 537
(kontakt telefoniczny w godzinach: 16.00- 20.00)

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.