Aktualności

Mobilność w jodze – program online

Szukasz krótszych zajęć jogi, chcesz poruszyć swoim ciałem, trochę zwiększyć jego zakresy, korzystając jednocześnie z pięknej pogody? Zapraszamy na ten program!

Zapraszam Cię na kurs jogi online, którego celem będzie mobilność. W czasie zajęć będziemy korzystać z poizometrycznej relaksacji mięśni (PIR), w dużej mierze będziemy pracować z pozycjami jogicznymi, ale pojawią się elementy pilatesu i innych technik ruchowych.

Kurs jest dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Program przygotowała Małgosia Kłaniecka, właścicielka Jogi Życia.


Jak to wygląda?

Program to 8 zajęć online, każde nagranie dostępne jest przez 2 kolejne dni do ponownego odtworzenia.

Każde spotkanie będzie trwało około 30 minut – idealny czas, gdy chcesz praktykować, ale też korzystać z uroków wiosny/lata!

Kiedy?

poniedziałek i środa
godz. 18.30 – 19.00
start: 4.07.2022

Cena:

Cena promocyjna: 70 zł
tylko do 4.07.2022
wybierz zniżkę z rozwijanej listy przy zakupie karnetu!

Cena regularna: 90 zł
od 5.07.2022


Spróbuj zajęć bezpłatnie:

Możesz spróbować I zajęć bezpłatnie, zapisz się tutaj – KLIK!
4.07.2022, godz. 18.30


Zapisy:

Zapisujesz się jeden raz na wszystkie zajęcia, wykupując karnet tutaj: https://jogazycia.systemate.pl/offer/w/591884525882048512

Żeby skorzystać ze zniżki – pamiętaj, żeby wybrać ją z rozwijanej listy „PRZEDSPRZEDAŻ”


Więcej o programie:

W pracy z ciałem możemy pracować nad trzeba aspektami: stabilnością, elastycznością i mobilnością.
Siłą, stabilnością możemy nazwać aktywną kontrolę naszego układu ruchowego przez układ mięśniowy.
Dzięki temu, że mamy mocne centrum, nasze ruchy są bezpieczne i precyzyjne.

Elastyczność to zdolność mięśni i tkanek łącznych do wydłużania się. Dzięki elastyczności możemy wykonać pozycję, która wymaga dużych zakresów w ciele.

Mobilność to połączenie tych dwóch aspektów. Pokazuje nam zakres naszego ruchu w aktywny sposób.
Podczas gdy elastyczność określa, jak daleko możesz się poruszyć, mobilność pokazuje, jak dużą kontrolę masz nad swoim ruchem.

Jeśli podniesiesz nogę w pozycji stojącej do góry, musisz użyć swojej siły, jeśli chwycisz za duży paluch stopy korzystasz z elastyczności, a jeśli utrzymasz wysoko uniesioną nogę bez jej trzymania dłońmi, a jednocześnie masz duży zakres ruchu- to już jest mobilność.

W programach jogi online które dotychczas przygotowałam pracowaliśmy już z siłą (program Twoja wewnętrzna moc), pracowaliśmy z elastycznością, więc czas na połączenie tych dwóch jakości. Zapraszamy!

PS:

jeśli wykupiłaś_eś program Twoja wewnętrzna moc #1 i/lub #2 lub program ROZKWITAM/ELASTYCZNOŚĆ, to dostaniesz specjalną ofertę, poczekaj na maila lub napisz do nas kontakt@jogazycia.pl 

Więcej informacji i pytania:

kontakt@jogazycia.pl

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.