nauczyciele

Iga Płatek

#kursjogidlapoczątkujących #jogaogólna

Moja fascynacja jogą rozpoczęła się od Savasany. Bardzo dobrze pamiętam moje pierwsze zajęcia – trafiłam na grupę hatha jogi. Przyzwyczajona do dynamicznego treningu i zajęć fitness, same zajęcia nie wzbudziły we mnie szczególnych emocji, do momentu końcowego relaksu. To właśnie Savasana sprawiła, że wróciłam na matę drugi raz, trzeci, dziesiąty. Z czasem joga stała się przystępną dla mnie formą medytacji, momentem wyciszenia myśli, lekcją wytrwałości i akceptacji własnych granic. 
Po roku podróżowania i samodzielnej praktyki, szukając idealnej szkoły jogi trafiłam do Jogi Życia. U każdego nauczyciela odnajdywałam coś dla siebie. Jednocześnie szybko odkryłam mój ulubiony typ praktyki – vinyasę. Vinyasa jest dla mnie jak taniec, podczas praktyki daje mi ogromne poczucie wolności i połączenia z własnym ciałem. 

Po dwóch latach asysty u różnych nauczycieli w Jodze Życia stanęłam na macie po drugiej stronie sali jako nauczyciel. Nauczanie jogi, szczególnie osób początkujących na macie, to jedna z największych moich radości. Jestem ogromnie wdzięczna, że od każdego ucznia mogę się czegoś nowego nauczyć, a każdy uśmiech ucznia po skończonej praktyce jest dla mnie motywacją.

Od pewnego czasu praktykuję acro-jogę, którą cenię za kontakt z drugą osobą, budowanie zaufania, otwartości oraz świadomą pracę z ciałem. Poza matą szyję, rysuję, uczę języków obcych i opiekuję się moją ukochaną kolekcją roślinek. 

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.