NAUCZYCIELE JOGI ŻYCIA

Małgosia Kuczyńska

Nauczycielka jogi
Prawie 4 lata temu przez zbieg okoliczności w moim życiu pojawiła się joga – zawodowo zajmuję się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami i moje klientki chciały otworzyć szkołę jogi, dostałam od nich zaproszenie. Pamiętam to uczucie po pierwszych zajęciach- spokój, niesamowity spokój, nigdzie nie muszę biec…Paradoksalnie od  tego momentu moje życie zaczęło się zmieniać w zawrotnym tempie.
Dzięki jodze zaczęłam zauważać swoje ciało, swój oddech, zaczęłam zauważać swoje emocje, swoje potrzeby. Dzięki jodze zaczęłam zauważać siebie. Jestem wdzięczna, że trafiłam na jogę,  bo to dla mnie nieustanny proces rozwoju, poznawania nowego, bycia w kontakcie ze sobą i z innymi. Jestem ciekawa ile jeszcze przede mną? Serdecznie zapraszam każdego do spróbowania.
Obecnie asystuję Małgosi Kłanieckiej, uczestniczę w warsztatach z doświadczonymi nauczycielami, rozpoczęłam kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga wg autorskiego programu opracowanego przez prof. AWF dr hab. Janusza Szopę.
Do zobaczenia na macie :)