nauczyciele

Ola Mróz

#jogadlawszystkich

Jestem fizjoterapeutką, nauczycielką jogi, żeglarką.
Joga zafascynowała mnie już gdy byłam małą dziewczynką, jednak ćwiczyć zaczęłam dopiero w wieku nastoletnim. Najpierw samodzielnie w domu, a od 2011 roku rozpoczęłam praktykę pod okiem nauczycieli i zakochałam się w jodze. Kolejne lata to jogowe przypływy i odpływy, jednak miłość do jogi trwała i trwa.
Skończyłam turystykę na krakowskiej AWF, gdzie w katedrze filozofii obroniłam pracę magisterską „Ajurweda jako metoda wspomagania salutogenezy”, i fizjoterapię na AWF w Katowicach, gdzie na obronie wykazałam statystyczne potwierdzenie skuteczności jogi w zapobieganiu kontuzjom i bólom pleców. Ukończyłam kurs nauczycielski jogi u Macieja Wieloboba. Uczę jogi od 2012 roku. Obecnie również w Zabrzu, wcześniej w Gliwicach, Tarnowskich Górach i na katowickim Przystanku Śniadanie. Jestem czynnie praktykującą fizjoterapeutką od 2014 roku.
Marzę, by być wiedźmą – tą, która wie. Wierzę w leczniczą moc umysłu i odżywiania. Uwielbiam ciszę, przestrzeń i słońce.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.