Aktualności

Oddech w praktyce jogi powięziowej – warsztaty

Zapraszamy wszystkich nauczycieli jogi, ale i wszystkich joginów na warsztaty z Wojtkiem Karczmarzykiem, który wprowadzi nas do tematu jogi powięziowej i w tym kontekście pracy z oddechem.

Kiedy?

26.11.2023, godz. 13.30-18.00

Gdzie?

Joga Życia, ul. Francuska 12 (budynek Biblioteki Śląskiej) Katowice
sala słoneczna II piętro

Zapisy:

zapisujesz się wykupując wejściówkę na warsztat WYKUP WARSZTATY

Cena:

300 zł – WYKUP WARSZTATY

Cena obejmuje: warsztaty, przerwy herbata/kawa. Cena nie obejmuje przerwy obiadowej.

/warsztat odbędzie się, jeśli zbierze się minimum 10 osób/

O czym będzie warsztat?

Więcej o prowadzącym:

Wojtek Karczmarzyk – autor książki “Joga powięziowa Integralnie” (ROLFER ™), certyfikowany terapeuta metody ROLFING® Integracja Strukturalna, nauczyciel jogi, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Integracji Strukturalnej.
Szkolenie w zakresie Rolfingu® odbywał w Londynie na British Academy of Rolfing Structural Integration oraz w Monachium na European Rolfing Assiociation e.V.
Wojtek ma ponad 20 letnie doświadczenie z jogą i medytacją. Jest jedynym w Polsce certyfikowanym nauczycielem jogi inspirowanej nauczaniem Vandy Scaravelli i Mary Stewart. Swoje kwalifikacje w tym zakresie zdobywał w Londynie, gdzie m.in. asystował w zajęciach Giovanniemu Felicioni. Od kilku lat prowadzi kursy nauczycielskie z zakresu Jogi Powięziowej w ujęciu Integralnym.

Więcej informacji:

kontakt@jogazycia.pl
tel. 502 766 537 (poniedziałek-czwartek, 16.00-20.00)

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.