Aktualności

Potęga bioder – mięśnie dna miednicy. Warsztaty odwołane!

WARSZTATY ODWOŁANE!

Mięśnie dna miednicy odpowiadają za zdrowy kręgosłup, zdrowe narządy wewnętrzne, dobry seks… Zależy od nich dużo, a mało o nich wiemy.W jodze pracujemy w różny sposób z mięśniami dna miednicy, ale często nieświadomie, przy okazji.Dr Danielę Milka zajmuje się tematem tej części ciała i tak oto powstał warsztat, na który zapraszamy wszystkie kobiety – bez względu na to, czy praktykują jogę czy też nie. 

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, niezależnie od wieku, chcących zadbać o swoje dno miednicy.

Dowiecie się, co robić, aby wzmocnić mięśnie, a co może dno miednicy osłabić i tym samym nasilić już istniejące dolegliwości.Pamiętajcie, że nigdy nie jest zbyt późno na to, żeby zacząć dbać o swoje zdrowie.

Kiedy?

WARSZTATY ODWOŁANE!

27 listopada 2021 /sobota/
12.00-14.30

WARSZTATY ODWOŁANE!

Gdzie?

Joga Życia, ul. Francuska 12 (stary budynek Biblioteki Śląskiej)
sala słoneczna II piętro

Zapisy:

kontakt@jogazycia.pl
W tytule maila wpisz: potęga bioder

Cena:

60 zł – płatne gotówką na miejscu

O czym będzie warsztat?

Na warsztacie Daniela opowie nam o mięśniach dna miednicy i problemach z nimi związanymi.
A po wykładzie zaprosimy Was na lekcje jogi. Na zajęciach będziemy praktykować asany, które pozytywnie wpływają na mięśnie głębokie.

Plan warsztatu:
12.00 – 13.00 wykład Danieli
13.00 – 13.30 pytania
13.30 – 14.30 joga z Małgosią

Więcej o prowadzących:

dr n. med. Daniela Milka – dyplomowany osteopata D.O., fizjoterapeutka. absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Sutherland College of Osteopathic Medicine. Od wielu lat prowadzi własną praktykę, dbając o zdrowie nie tylko kobiet. Szkoli fizjoterapeutów uroginekologicznych w całej Polsce. Specjalistka osteopatii uroginekologicznej, terapii bólów głowy, terapii bólów kregosłupa, osteopatii pediatrycznej – praca z dziećmi od pierwszych dni życia.
Autorka książek specjalistycznych z dziedziny fizjoterapii uroginekologicznej oraz najnowszej „Wdech-Wydech. Jak dodać otuchy ciału w stresie”, dedykowanej każdej kobiecie.

Malgosia Klaniecka – uczę jogi od 18 lat, oprócz tego uwielbiam poznawać tajniki ciała i emocji w tańcu i śpiewie. Bliskie jest mi wszystko, co jest związane z naturą ludzką.

Więcej informacji:

kontakt@jogazycia.pl
tel. 502 766 537 (poniedziałek-piątek, 17.30-20.00)

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.