Aktualności

Potęga bioder – program zajęć jogi online

Biodra znajdują się w centrum naszego ciała, od ich otwartości i mobilności zależy stan naszego kręgosłupa, ale również kolan.

W kontekście jogi, dobra elastyczność bioder jest potrzebna do wykonania większości pozycji w jodze: od stojących, przez siady, po pozycje odwrócone.

Zapraszamy na zajęcia jogi online – gdziekolwiek jesteś. Praktyka jogi online w tym programie to tylko 30 minut, dwa razy w tygodniu. Twoje biodra będą wdzięczne, szczególnie, jeśli prowadzisz siedzący tryb życia.


Kiedy?

poniedziałek i środa, godz. 18.30-19.00
start: 10.10.2022
6 spotkań: 10, 12, 17, 19, 24, 26.10.2022

Promocja

Tylko do 9.10.2022 możesz kupić program za 70 zł, czyli ze zniżką 10 zł!


wybierz zniżkę wybierz z rozwijanej listy.

Cena regularna 80 zł

Jeśli byłaś/byłeś z nami w innych programach Małgosi (Elastyczność, Wewnętrzna Moc, Mobilność) mamy specjalną cenę 60 zł – napisz do nas!

Program ruszy jak zbierze się co najmniej 15 osób.

Możesz też kupić ten program w pakiecie!

11 października rusza także poranny program zajęć oddechowych z Gerardem, w którym dzięki pranajamie będziemy pracować z uwolnieniem od negatywnych przekonań.

Zajęcia będą się odbywać we wtorki i czwartki o 7.00, co będzie idealnym uzupełnieniem programu Małgosi i stworzy piękną październikową praktykę. Dowiedz się więcej o programie oddechowym.

Możesz kupić te dwa programy za 120 zł! Tylko do 9.10.2022!


Wybierz zniżkę wybierz z rozwijanej listy / cena regularna pakietu: 140 zł / wartość produktów 160 zł

O czym jest program?

To program zajęć jogi online – praktykujemy na platformie zoom na żywo, a pod koniec dnia otrzymujesz nagranie zajęć jogi, które możesz odtworzyć przez kolejne dwa dni.

W czasie zajęć będziemy będziemy mobilizować stawy biodrowe w rotacji zewnętrznej, rotacji wewnętrznej, w odwodzeniu, w przywodzeniu, w zgięciu i wyproście, czyli we wszystkich ruchach które wykonujemy w biodrach. 

Co może dać Ci ten program?

W biodrach kumulują się nasze emocje, czasem nawet te najtrudniejsze – praca z tym obszarem pomaga te napięcia rozluźnić. W biodrach jest też nasza wewnętrzna siła, energia seksualna i kreatywność, którą możemy uwolnić, pracując z rejonem bioder. 

Możesz spróbować I zajęć programu bezpłatnie!

Zapisz się tutaj:


Kto będzie Twoim przewodnikiem?

Małgosia Kłaniecka, czyli połowa Jogi Życia, którą tworzą wspólnie z Gerardem Szymańskim, więcej o nich: https://youtu.be/ghJSxTB4Hoc

Więcej o Małgosi – dowiesz się tutaj.

Jak się zapisać?


Zapisujesz się, wykupując ten karnet, do 9.10.2022 możesz mieć program ze zniżką 10 zł, czyli za 70 zł! Zniżkę wybierz z rozwijanej listy.

Zapisz się na naszej stronie www.jogazycia.pl
1. Zarejestruj się /prawy górny róg strony/ podając swojego maila lub korzystając z danych FB.
2. Wykup karnet: https://jogazycia.systemate.pl/offer/w/621838449032298496
I już!

Więcej informacji:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości jak się zapisać to napisz maila: kontakt@jogazycia.pl

Zapraszamy także na nasz kanał na YouTube: https://bit.ly/392exCJ

Do zobaczenia na macie!
Namaste Joga Życia Team

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.