Technika Uwalniania wg Davida Hawkinsa – warsztat

🌿 Zapraszamy Was na warsztat z Ulą Chemicz 🌿

🔹Kiedy?
24 luty /niedziela/, godzina 12:00-15:00

🔹🔹Gdzie?
Joga życia
Katowice, ul. Francuska 12
sala księżycowa- parter

🔹🔹🔹O warsztacie:
Uwalnianie emocji w praktyce.

„Uwolnienie z jednoczesnym odpuszczeniem jest jak nagłe pozbycie się wewnętrznego napięcia albo jak zrzucenie ciężaru. Towarzyszy mu natychmiastowa ulga i lekkość oraz poczucie wolności i szczęścia.

✔ Uwolnienie jest rzeczywistym mechanizmem umysłu – każdemu zdarzyło się tego doświadczyć. Dobrze zobrazuje to następujący przykład: Jesteś w trakcie poważnej kłótni – zdenerwowany, wściekły i nagle dociera do ciebie absurdalność i niedorzeczność tej sytuacji. Zaczynasz się śmiać i napięcie zostaje uwolnione. W jednej chwili znika gniew, strach, poczucie bycia atakowanym i czujesz uwolnienie i szczęście, których się nie spodziewałeś.

✔ Pomyśl, jak wspaniale byłoby, gdyby to działało w ten sposób w każdym miejscu, czasie i każdym przypadku. Zawsze czułbyś się wolny i szczęśliwy, a twoje uczucia nigdy więcej nie przysparzałyby ci kłopotów. O to właśnie chodzi w całej tej technice – o świadome uwalnianie, które możesz stosować bez ograniczeń.”

🔹🔹Korzyści stosowania techniki uwalniania emocji realizują się na wielu poziomach.

◾ Poziom Fizyczny:
Wpływa korzystnie na stan zdrowia
Jeśli ktoś stale praktykuje uwalnianie, ma coraz mniej
zaburzeń fizycznych i psychosomatycznych, które często całkowicie znikają. Cofają się procesy patologiczne i ciało zaczyna z powrotem optymalnie funkcjonować.

◾ Poziom behawioralny:
Zmniejsza się niepokój i negatywne emocje, zatem znika potrzeba aby od nich uciekać sięgając po narkotyki, alkohol, rozrywkę lub nadmiernie długi sen
Jednocześnie zwiększa się witalność, wzrasta poziom energii, uważność, dobrostan, wydajność i bezwysiłkowe funkcjonowanie we wszystkich sferach życia.

◾ Relacje międzyludzkie:
Kiedy negatywne emocje zostaną uwolnione
poziom pozytywnych uczuć nieprzerwanie wzrasta, wszelkie relacje poprawiają się w sposób widoczny.
Zwiększa się również nasza zdolność do kochania.
Mamy mniej konfliktów z innymi, przez co poprawia się również wydajność naszej pracy. Usunięcie negatywnych blokad pozwala osiągnąć cele zawodowe z dużo większą łatwością.
Coraz mniej intelektualizujemy, w coraz większym stopniu korzystamy z intuicji. Zmniejsza się poczucie bycia zależnym, a zależność jest podstawą wielkiego bólu i cierpienia. Gdy zmniejsza się zależność słabnie agresja i nieprzyjazne zachowania.
◾◾◾ Warsztat zawiera cześć teoretyczną służącą przekazaniu innego nowego spojrzenia na emocje oraz część praktyczną, czyli uwalnianie emocji w praktyce

🔹🔹🔹Urszula Chemicz
Naturoterapeutka, eksperymentująca z metodą uwalniania według Davida Howkinsa. Refleksolog zajmujący się ciałem oraz holistycznym podejściem do zdrowia na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym. Trenerka, która pozwoli Ci poprzez swoje doświadczenie z medycyną wschodu oraz technikami równoważenia energii Qigong, odnaleźć kontakt ze swoim duchem, Twoim najlepszym przewodnikiem.
Masażystka, która proponuje techniki masażu LOMI LOMI aby zrównoważyć przepływ energii w naszych ciałach.

❗Prosimy o zapisy drogą mailową❗
kontakt@jogazycia.pl

🔹🔹Koszt warsztatu:
80 złotych- płatne gotówką na miejscu przed warsztatem

🔹Informacje:
kontakt@jogazycia.pl
tel. 502 766 537
(kontakt telefoniczny w godzinach: 16.00- 20.00)