Aktualności

Terapia pleców – sesje ruchowe z Mają Ludwikowską

Wiecie, że nasza Maja jest lekarzem rehabilitacji medycznej? Ta wiedza i poszukiwania ruchu w przeróżnych metodach sprawia, że Maja cudownie podchodzi do indywidualnych potrzeb uczniów. 

Razem z Mają zapraszamy na wyjątkowy cykl sesji ruchowych w kameralnej grupie.

Jeśli zmagasz się z bólem pleców, to te zajęcia są dla Ciebie.

Podczas pierwszego spotkania przedstawimy cały proces, porozmawiamy o problemach i celach tych spotkań. Następne spotkania to 1,5 godzinna sesja ruchowa, a także zadanie „pracy domowej” każdemu uczniowi, czyli zestawu ćwiczeń, które będzie wykonywać do następnego spotkania. Cały proces jest ułożony tak, żeby pomóc w lepszym ułożeniu ciała oraz jego ruchomości, które pomoże w dolegliwościach bólowych pleców. 

Pracować będziemy w grupie 5-7 osób, dzięki temu możliwe będzie indywidualne podejście do potrzeb każdej osoby, ale także będziemy mogli czerpać od siebie nawzajem.

Sesje poprowadzi Maja Ludwikowska.

Kiedy?

4 soboty w maju: 7, 14, 21, 28.05.2022, godz. 16.00-18.00

Gdzie?

Joga Życia, sala księżycowa III piętro
ulica Francuska 12 Katowice 

Cena:

350 zł

Zapisy:

Zapisujesz się na wszystkie spotkania, wykupując karnet TUTAJ!

Cykl ruszy, jeśli zbierze się minimum 5 osób.

Więcej o warsztatach:

System sesji będzie oparty na Zoga Movement Practice – systemie terapeutycznym, który czerpie z taśm anatomicznych.Jest to proces integracji, który pomaga lepiej poznać swoje ciała i uczy, jak sobie samemu można pomóc.

Więcej informacji i pytania:

kontakt@jogazycia.pl

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.