Aktualności

Terapia pleców – zajęcia ruchowe

Bolą Cię plecy? Chcesz znaleźć ćwiczenia na kręgosłup? Zapraszamy na Terapię pleców – zajęcia ruchowe metodą Feldenkraisa, które poprowadzi Maja Ludwikowska.

Wiecie, że nasza Maja jest lekarzem rehabilitacji medycznej? Ta wiedza i poszukiwania ruchu w przeróżnych metodach sprawia, że Maja cudownie podchodzi do indywidualnych potrzeb uczniów. 

Razem z Mają zapraszamy na wyjątkowy cykl sesji ruchowych w kameralnej grupie. To już nasza trzecia edycja! Jeśli zmagasz się z bólem pleców, to te zajęcia są dla Ciebie.

Czego możesz się spodziewać?

Podczas pierwszego spotkania przedstawimy cały proces, porozmawiamy o problemach i celach tych spotkań.

Następne spotkania to 2,5 godzinna sesja ruchowa, a także zadanie „pracy domowej” każdemu uczniowi, czyli zestawu ćwiczeń, które będzie wykonywać do następnego spotkania i omówienie go.

Cały proces jest ułożony tak, żeby pomóc w lepszym ułożeniu ciała oraz jego ruchomości, które pomoże w dolegliwościach bólowych pleców.

Pracować będziemy w grupie 5-7 osób, dzięki temu możliwe będzie indywidualne podejście do potrzeb każdej osoby, ale także będziemy mogli czerpać od siebie nawzajem.

Sesje poprowadzi:

Maja Ludwikowska – więcej: https://jogazycia.pl/nauczyciele/maja-ludwikowska/

Kiedy?

4 soboty:
10, 17, 24 września i 1 października, godz. 16.00-18.30

Gdzie?

Joga Życia, sala księżycowa III piętro
ulica Francuska 12 Katowice

Cena:

370 zł

Zapisy:

Zapisujesz się na wszystkie spotkania, wykupując karnet tutaj: https://jogazycia.systemate.pl/offer/w/602416052235665408

Cykl ruszy, jeśli zbierze się minimum 5 osób.

Więcej o warsztatach:

System sesji będzie oparty na Zoga Movement Practice – systemie terapeutycznym, który czerpie z taśm anatomicznych.Jest to proces integracji, który pomaga lepiej poznać swoje ciała i uczy, jak sobie samemu można pomóc.

Więcej informacji i pytania:

Napisz maila: kontakt@jogazycia.pl

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.