Vinyasa yoga – regularne zajęcia

Vinjasa yoga – regularne zajęcia

wtorek, czwartek godz. 18.15 – 19.45

piątek godz. 18:00- 19:30

niedziela, godz. 9:00-10:30

zajęcia w ramach karnetu Jogi Życia

Vinjasa yoga – to sekwencja asan /pozycji w jodze/ połączonych z oddechem.

Sekwencja asan ułożona jest w ten sposób, że płynnie przechodzimy z pozycji do pozycji.
Każda sekwencja jest inna, więc zajęcia są różnorodne, czasem skupiamy sie na jakiejść partii ciała, czasem na jakiejś grupie pozycji, albo przygotowujemy ciało łatwiejszymi pozycjami do wykonania trudniejszej.
Zajęcia są dynamiczne, więc oprócz oprócz giętkości i siły pracujemy także nad kardio.
Często wykonując asany w vinyasie jesteś w stanie zrobić pozycję której normalnie nie robisz, albo jest dla Ciebie bardzo trudna.
Vinyasa yoga to przede wszystkim przyjemność spotkania ze swoim ciałem w połączeniu z oddechem, dzięki czemu umysł uspokaja się i jest w dokładnie w danym momencie – jest więc piękną medytacją w ruchu.

Zajęcia skierowane do osób na różnym poziomie zaawansowania nie mających problemów ze zdrowiem i kręgosłupem.

Zajęcia prowadzi:
Małgosia Kłaniecka – założycielka Jogi Życia
Jogi uczę od 16 lat, praktykuję jogę prawdopodobnie od poprzedniego wcielenia ;), wierzę że poprzez ciało można dotrzeć bardziej do siebie, wiec badam połączenie pomiędzy ciałem a duszą praktykując jogę, tańcząc i śpiewając.

Maja Ludwikowska:
Zaczęłam swoją praktykę jogi w Jodze Życia w 2015 roku. Szybko zaczęłam pojawiać się na zajęciach codziennie, ponieważ pozwalało mi to na pracę z moją  sztywnością w ciele i dyskomfortem związanym z długotrwałym przebywaniem w pozycji siedzącej na krześle. Z czasem zaczęłam wzbogacać moją praktykę o kolejne odmiany takie jak Vinjasa i Ashtanga, które    potem stały się podstawą mojej praktyki. Poszukiwanie innych form ruchu spowodowały, że zaczęłam zajmować się Acrojogą, do której głównie  przyciągnął mnie kontakt z drugą osobą i praca w grupie. Poza tym zajmuję się i interesuję tańcem