Aktualności

Voice vibes – autorski warsztat pracy z głosem

Czy umiesz wsłuchać się w siebie? Czym głos może być źródłem życiowej siły? Warsztaty Voice Vibes, to pole do eksploracji siebie, własnego ciała i ducha, ale też świetnej zabawy.

Kiedy?
8.08.2020 / sobota / godz. 16.00-18.30

O czym jest warsztat?

Podczas zajęć opowiem o zasadach emisji głosu, harmonizowaniu i rytmizacji ciała. Zaproszę uczestników do doświadczenia wspólnotowości zanurzając się w dźwiękach etnicznych pieśni oraz do usłyszenia własnego indywidualnego głosu posługując się śpiewem intuicyjnym. Zaprezentuję
techniki, które pomogą wyzwolić głos, a razem z nim emocje.

Dla kogo?
Wszyscy są mile widziani – poszukujący – nowych doświadczeń, siebie, wytchnienia, dobrej wibracji, a także Ci, którzy już „wszystko” znaleźli 😊 Jesteś muzykiem? Świetnie. Nie masz pojęcia o śpiewaniu? Wyśmienicie! Przyjdź i dostrój się z nami! Pozwól sobie usłyszeć niesamowite piękno płynące z radości doświadczania i swobodnej ekspresji głosowej.

Tematy:

Ćwiczenia wyciszające, ćwiczenia oddechowe i ruchowe, krótkie wprowadzenie do zasad emisji głosu, wykorzystanie ćwiczeń emisyjnych w śpiewie intuicyjnym, harmonizacja ciała – syberyjska mantra sylabiczna, wibracje i ciało, wibracje i duch – uważność w śpiewie;

Nauka pieśni etnicznych cz. 1 – współrezonowanie:
– obserwacja źródeł dźwięku
– wielogłosowość;

Nauka pieśni etnicznych cz. 2:
– rytmizacja, śpiew w ruchu
– ciało jako naturalny instrument
– śpiew jako narzędzie uwalniania emocji;

Warsztat poprowadzi Anna Grzelak:
od najmłodszych lat zakochana w muzyce i zauroczona folklorem. Po klasycznej edukacji muzycznej (w klasie skrzypiec i fagotu), postanowiła znaleźć własną drogę muzykowania – podróżując – głównie na Wschód. Zakochana w Syberii i Kaukazie. Przez wiele lat związana była z Międzynarodowym Młodzieżowym Chórem EUROPERA. Ma doświadczenie jako trenerka głosu w pracy z dziećmi m.in. w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Młody Artysta oraz osobami dorosłymi m.in. przygotowując kandydatów szkół teatralnych do egzaminów ze śpiewu oraz realizując muzyczno-teatralne projekty w ramach działań NGO.

Gdzie?
Joga Życia, ulica Francuska 12, Katowice (budynek Biblioteki Śląskiej), sala słoneczna II piętro

Cena:
100 zł – płatne gotówką przed warsztatami (prosimy o odliczoną kwotę)

Zapisy:
kontakt@jogazycia.pl – w treści maila podaj swoje imię i nazwisko

Mamy ograniczoną liczbę miejsc, więc prosimy się zapisywać 🙂

Warsztat odbędzie się, jeśli zbierze się grupa min. 10 osób.

Więcej informacji i kontakt:
kontakt@jogazycia.pl
tel. 502 766 537
(kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00- 19.00)

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.