Aktualności

Oddech dla wyciszenia umysłu – zajęcia oddechowe online

Ciągła gonitwa myśli, analizowanie przeszłości i przyszłości, problem z zasypianiem, bo cały czas ktoś gada nam w głowie… Jeśli masz podobnie i chcesz to zmienić, to zapraszamy na nasz program zajęć oddechowych online – ODDECH DLA WYCISZENIA UMYSŁU.

W tym programie to oddech będzie naszym przewodnikiem i nauczycielem w medytacji. Postaramy się, aby to on nas gruntował w teraźniejszości, w tu i teraz, pomoże nam w odczuwaniu życia takim, jakie jest, przeżywaniu go mocniej i intensywniej, ale w równoczesnym spokoju umysłu.

Program odbył się już w lipcu, ale z chęcią go „powtórzymy” w nieco zmienionej formie, dlatego zapraszamy wszystkich – osoby, które już w nim uczestniczyły, jak i nowe osoby.


Kiedy?

wtorek i czwartek, godz. 7.00-7.30
start: 7.03.2023
6 spotkań

Promocja

Tylko do 5.03.2023 możesz kupić program za 70 zł, czyli ze zniżką 10 zł! Użyj kodu: wdech


Cena regularna 80 zł

Jeśli byłaś/byłeś z nami w innych programach oddechowych Gerarda – mamy specjalną cenę 60 zł – napisz do nas albo poczekaj na maila.

Program ruszy jak zbierze się co najmniej 15 osób.

Co może dać Ci program:

Witaj – mam na imię Gerard i na co dzień praktykuję i uczę jogi i sztuki oddechu w Jodze Życia. Po 20 latach praktyki asan, czyli pozycji jogicznych, skupiam się obecnie na tym, co jest esencją jogi – szczęśliwości bycia. Do tego używam kilku wypracowanych przez lata technik: jogi, pranajamy, rytuałów, tańca i śpiewu – jednak traktuję je jako narzędzia, a nie cel sam w sobie. 

Dla siebie samego odkryłem, że mamy wszystkie narzędzia w sobie, że jesteśmy dla siebie najlepszymi nauczycielami. Wystarczy odrobina chęci, wysiłku i inspiracji. 

Chciałbym WAS zaprosić do wspólnej podróży w głąb siebie, gdzie przewodnikiem będzie oddech. Przygotowałem program 6 sesji oddechowych, na które składają się różne techniki oddechowe, połączone w końcowej sesji w jedną długą sesję dla wyciszenia naszego ciągle gadającego umysłu :). Jednak po drodze jest też szansa na inne korzyści z tego programu. Dla mnie pranajama jest też super szybkiem narzędziem ładowania moich baterii, więc po programie, mam nadzieję, poczujecie, że macie więcej chęci do życia i działania. 

Dzięki świadomemu oddychaniu łapię lepiej równowagę psychiczną i moja żona już tak łatwo nie wyprowadza mnie z równowagi :). A dla ciała widzę masę korzyści, np.: jestem szczuplejszy, bo rozluźniony i mocny oddech spala niepotrzebną tkankę tłuszczową.

Dla kogo?

Chciałbym zaprosić każdą osobę, która poczuje wołanie do tego doświadczenia, bez względu na powód.

Zapraszam, też osoby które nie mają swojego celu i chcą się dowiedzieć – kim jestem?

Zapraszam też tych, których umysł ciągle gada i nie zostawia przestrzeni na rozluźnienie.

Zapraszam wszystkich, którzy czują teraz spadek energii i zniechęcenie do życia.

Zapraszam też te osoby, które chcą się oczyścić ze starego i wejść w nowe „Teraz”. 

Możesz spróbować I zajęć programu bezpłatnie!

Zapisz się tutaj (ale pamiętaj, że zniżki są tylko do 5.03.2023)!


Kto będzie Twoim przewodnikiem?

Gerard Szymański, czyli połowa Jogi Życia, którą tworzą wspólnie z Małgosią Kłaniecką, więcej o nich: https://youtu.be/ghJSxTB4Hoc

Więcej o Małgosi – dowiesz się tutaj.

Jak wygląda program?

To 6 sesji online na platformie zoom: 5 sesji trwać będzie koło 30 minut, podczas tych lekcji nauczymy się po jednej praktyce oddechowej, by podczas ostatnich zajęć połączyć je wszystkie w nieco dłuższej praktyce.

Spotykamy się na żywo, ale później nagranie dostępne jest do odtworzenia przez 48h – nie dłużej, bo chcemy, żebyś praktykował_a regularnie!

Przeciwskazania:
– poważne dolegliwości zdrowotne,
– problemy z sercem,
– problemy neurologiczne.

Jak się zapisać?


Zapisujesz się, wykupując ten karnet, do 5.03.2023 możesz mieć program ze zniżką 10 zł, czyli za 70 zł! Z kodem: wdech

Zapisz się na naszej stronie www.jogazycia.pl
1. Zarejestruj się /prawy górny róg strony/ podając swojego maila lub korzystając z danych FB.
2. Wykup karnet TUTAJ
I już!

Więcej informacji:

Jeśli nie stać Cię na ten kurs, zapraszam Cię za darmo. Uważam, że wiedza pozwalająca nam wszystkim wzrastać, powinna być dostępna dla wszystkich! Napisz do mnie!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości jak się zapisać to napisz maila: kontakt@jogazycia.pl

Zapraszamy także na nasz kanał na YouTube: https://bit.ly/392exCJ

W świadomym oddechu stajemy się Jednym.
Gerard Szymański
Namaste Joga Życia Team

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.