Wyjazdy z jogą

Joga & wspin – warsztaty na Jurze 16-18.09.2022

16-18.09.2022
700 zł
 • Weekend (piątek-niedziela) w przepięknych rejonach Jury Krakowsko-Częstochowskej
 • Zakwaterowanie w klimatycznym miejscem Trafo Base Camp, które jest bazą wypadową sklanych wspinaczy
 • Kameralna grupa (maksymalnie 9 osób)
 • Posiłki przygotowywane sezonowo w różnych opcjach: wegetariańskie lub wegańskie, ale też mięsne
 • 3 sesje wpinu (9h) + 4 sesje jogi
 • Chcesz jechać? Napisz do nas: wyjazdy@jogazycia.pl
 • Cena 700 zł – WPŁAĆ ZADATEK

Zapraszamy początkujących i aspirujących wspinaczy oraz joginów na każdym poziomie zaawansowania.

Spróbuj wyjątkowego połączenia jogi i wspinaczki w pięknym otoczeniu przyrody z doświadczoną kadrą.

Joga jest dobra dla każdego… i to każdy jogin wie. Jednak nie każdy jogin wie, że jej idealnym dopełnieniem jest wspinaczka.
Obie aktywności wspaniale się wspierają, obie kompleksowo pracują nad sprawnością ciała i są dopełniającym się treningiem. Wspin wnosi do jogi siłę i wytrzymałość oraz precyzję ruchu, a joga do wspinu elastyczność i mobilność. Co więcej, ten piękny taniec wydarza się również na poziomie mentalnym: obie aktywności uczą cierpliwości, uważności i skupienia, są praktyką bycia tu i teraz.
Zapraszamy Was na wyjątkowy weekend, podczas którego będziecie mieli okazję doświadczyć na własnej skórze tego wyjątkowego połączenia pod czujnym okiem wykwalifikowanej, doświadczonej kadry. Jedziemy w małej, kameralnej grupie (max 8-10 osób), dzięki czemu początki wspinu zaliczysz pod czujnym i obecnym okiem instruktora.

O miejscu

Wspinamy się na sztucznej ściance zwanej bulderownią. To prawie 100m2 powierzchni ściany z chwytami o wysokości 4,8m. Każdy zatem znajdzie tu coś dla siebie: drogi, które będą przyjemne od pierwszego wejścia, jak i te, nad którymi trzeba będzie troszkę się namęczyć 😉
3 dni warsztatu spędzimy w przepięknych rejonach Jury Krakowsko-Częstochowskej, podczas których będziemy się wspinać aż 9 godzin. Joga będzie wspinu dopełnieniem: rozluźnimy i rozciągniemy ciało po treningu, a także praktyką o poranku przywitamy nowy dzień.

Noclegi

Zabieramy Was do klimatycznego miejsca – Trafo Base Camp (www.trafobasecamp.pl), które jest mekką i bazą wypadową skalnych wspinaczy. Tu atmosferę czuję się od wejścia. Ośrodek prowadzi Marcin – wspinacz i instruktor z wieloletnim stażem.
Mamy do dyspozycji pokoje z łazienką. W każdym pokoju znajdziecie suszarkę do włosów, czajnik bezprzewodowy, herbatę, kubki, ręczniki, mydełka, dodatkowe koce i lampki nocne. Nie znajdziecie za to ani telewizorów, ani radioodbiorników 🙂.
Pokoje są 2-3 osobowe (z łazienkami)

Joga i wspinaczka

Podczas 3 dni będziemy praktykować jogę, pranayamę i medytację w pięknej, klimatyzowanej sali na poddaszu. Popołudniami będziemy praktykować z myślą o wsparciu treningu wspinaczkowego: nasza joga będzie o rozciągnięciu, rozluźnieniu i regeneracji ciała. Tu także spotkamy się podczas porannej praktyki.
Proponujemy 3 sesje zajęć wspinaczkowych, na których poznacie podstawowe zasady wspinania, będziecie je praktykować i rozwijać. Będzie o chwytach, ustawieniu ciała, będzie o motywacji, sposobach na pokonanie przechwytów, będzie dużo teorii, praktyki, ale i zabawy (w tym konkurs z żelkami :D).
Na warsztaty zaprasza Anna Wittek i Wojciech Proć.
Więcej o Ani:
Jestem Ania. Praktykuję jogę od 2015 roku, choć tak naprawdę to chyba od 2009, o czym przypomniał mi ostatnio fejsbuk 🙂 Na matę zaprowadziły mnie problemy zdrowotne, a joga sprawiła, że odzyskałam nie tylko zdrowe ciało, ale także zamknięte w nim emocje, a przez to samą siebie.
Na ścieżkę nauczycielską wkroczyłam w 2018 roku za sprawą Gerarda Szymańskiego, który zaproponował mi asystowanie na swoich zajęciach. Po 4 miesiącach zaczęłam prowadzić pierwsze regularne zajęcia.
Ukończyłam kurs instruktora jogi, choć ten najważniejszy dla mnie proces kształcenia prowadzę w ramach mentoringu nauczycielskiego w metodzie B.K.S. Iyengara pod czujnym okiem Oli Dudy i Izy Kleśny.
Zarówno w jodze, jak i w życiu, jestem uosobieniem przeciwieństw. Z dużą naturalnością przychodzi mi godzenie sprzecznych jakości, gdyż uznaję, że opozycje nie istnieją, są tylko dopełniające się potencjały. I to jest zasada przyświecająca wszystkiemu, co robię na macie jako uczeń i nauczyciel.
Więcej… https://jogazycia.pl/nauczyciele/anna-wittek
Więcej o Wojtku:
Jestem Wojtek, wspinam się od 2015 roku, a tak naprawdę całe życie. W 2019 roku zdobyłem uprawnienia instruktora wspinaczki sportowej pod okiem Jakuba Rozbickiego. Mam doświadczenie trenowania dorosłych, jak i dzieci. Aktualnie prowadzę zajęcia wspinaczkowe dla dzieci klas I-III. Regularnie wyjeżdżam na obozy wspinaczkowe jako instruktor, a w 2021 byłem drugim trenerem podczas zgrupowania Młodzieżowej Kadry Śląska. Jeśli miałbym ująć to jednym zdaniem, to powiedziałbym, że wspinaczka jest jak droga przez życie: napotykasz trudności i szukasz sposobu, by im sprostać; czasem jest miejscem na odpoczynek, a czasem na zmierzenie się ze sobą. Zapraszam Cię w podróż, w której odnajdziesz siebie.

Wyżywienie

Posiłki jemy w Trafo Knajpie – nazywa się ją tak, ponieważ z założenia ma to być miejsce NIEformalnych spotkań. Takie, w której możecie napić się kawy, wypić zawierciańskie piwo albo lampkę regionalnego wina, ale też zjeść śniadanie lub posiłek po całym dniu. To idealne miejsce, by po prostu poplotkować ze znajomymi.
W Trafo Kuchnirządzi Szeryfowa Aldonka i codziennie zmieniane menu, zależne od jej weny i tego, co w danym sezonie najdojrzalsze i najsmaczniejsze. W menu mamy na specjały kuchni wegetariańskiej, wegańskiej i mięsnej.
Wyżywienie obejmuje: 2 śniadania, 2 obiady i 2 kolacje.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas: 

wyjazdy@jogazycia.pl

Ceny

Cena

700 zł

Wpłać zadatek – 150 zł

reszta płatna gotówką, na miejscu

W cenie

2 noclegi, 4 zajęcia jogi, 3 sesje zajęć wspinaczkowych, wyżywienie (2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje) / za osobę

Płatność

Jeśli chcesz jechać, napisz do nas: wyjazdy@jogazycia.pl

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 150 zł:

Przy zakupie musisz wprowadzić:
https://jogazycia.systemate.pl/offer/w/600219289525420032

dane do faktury (nawet jeśli nie jesteś firmą),
numer telefonu,
zaakceptować wszystkie zgody.
Jeśli jedziesz z kimś – każdy osobno wpłaca zadatek ze swojego konta.

Reszta płatna na miejscu, gotówką.

wyjazdy@jogazycia.pl 

 

Warunek odbycia

Warsztat się odbędzie jeśli zbierze się co najmniej 9 uczestników. Decyduje kolejność wpłat zaliczek.

Dodatkowe koszty
 • Dojazd,
 • Buty do wspinaczki (10 zł / doba)
 • Inne zajęcia poza jogą i wspinaczką ujętą w harmonogramie,
 • Ew. ubezpiecznie.

Harmonogram

Harmonogram dnia*:

PIĄTEK:
do 16:00 przyjazd, rozdzielenie pokoi
16:00 – spotkanie organizacyjne
16:30 – 19:00 wspin (grupa A) | 16:30-18:00 joga (grupa B)
19:00 kolacja
20:00 – 22:00 wspin (grupa B) | 20:00 – 21:30 jogan (grupa A)

SOBOTA:
08:00 – 9:00 poranna joga
9:00 śniadanie
11:00 – 13:00 wspin (grupa A) | 11:00 – 13:00 joga (grupa B)
13:00 obiad
17:00 – 19:00 wspin (grupa B) | 17:00 – 19:00 joga (grupa A)
19:00 kolacja
20:00 film lub czas wolny

NIEDZIELA
OPCJA I – wspin w skałach
07:00 – 8:00 joga – poranny joga
8:00 śniadanie
09:00 – 13:00 wspin w skałach
13:00 obiad
14:00 pożegnanie

NIEDZIELA
OPCJA II – wspin na ściance
07:00 – 9:00 joga – wspin (grupa A) | joga (grupa B)
9:00 śniadanie
11:00 – 12:00 wspin (grupa B) | joga (grupa A)
13:00 obiad
14:00 pożegnanie

* harmonogram może ulec zmianie

Dodatkowe informacje

Dojazd we własnym zakresie, przy zapisie prosimy o informację w jaki sposób będziecie docierać na miejsce, to pomożemy Wam się wzajemnie skomunikować.

Zaczynamy w sobotę o 16.00, kończymy w poniedziałek o 14.00.

Prosimy zabrać ze sobą:

 • matę do jogi,
 • pasek do jogi,
 • buty do wspinaczki (można wypożyczyć na miejscu),
 • szczegółową listę rzeczy do zabrania opublikujemy na naszej grupie na Whatsupie, dostępnej tylko dla uczestników wyjazdu.

 

Najczęściej zadawane pytania

Co ze sobą zabrać z rzeczy jogicznych?

Wystarczy mata i pasek, a także wygodny strój do praktyki. Jeśli nie masz maty i paska, napisz koniecznie do nas! Pomożemy ;).

Czy coś innego warto zabrać?

Ciepłe ubrania, buty do wspinaczki (albo do wypożyczenia na miejscu 10 zł / dobę).

Jedziesz z nami?
Kup online
Wpłać zadatek
Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.