Wyjazdy z jogą

Jogiczne SPA nad Morzem Martwym

6-13 listopada 2020
1360 ILS + 500 zł
1160 ILS + 500 zł
 • Siedem dni i nocy w Izraelu niedaleko Morza Martwego, tuż przy górzystej pustyni,
 • Zakwaterowanie w hipisowskim campie w wieloosobowych domkach,
 • Możliwość kąpieli w Morzu Martwym, praktyka jogi i medytacji w naturze,
 • Wspólne biesiadowanie,
 • Joga 2x dziennie oraz wieczorne medytacje.

Zapraszamy joginów na każdym poziomie zaawansowania!

Listopadowe ładowanie baterii energią z Izraela!

Nasz pomysł na doładowanie słoneczne w listopadzie to wyprawa do Izraela, którym sami jesteśmy zafascynowani ze względu na otwartość ludzi, przepiękną przyrodę, bezpieczeństwo i historię tego miejsca. Ceny noclegów i wyżywienia w Izraelu są bardzo wysokie, dlatego aby tego uniknąć zabierzemy Was do hipisowskiego campu w małej miejscowości, blisko Morza Martwego. Będziemy tam spać w drewnianych domkach we wspólnej wieloosobowej sali. Sami też będziemy przygotowywać sobie śniadania i obiady z produktów, które zakupimy w lokalnym sklepie. Kuchnia campu jest do tego bardzo dobrze wyposażona i przygotowana. Położenie campu i mała powierzchnia tego kraju sprawia, że będziemy się kąpać i uzdrawiać w Morzu Martwym, praktykować jogę i medytację w naturze. Będziemy odkrywać Izrael w zakresie, jaki sami określimy (w tym celu wypożyczamy samochody). Sugerujemy, aby się zebrać i zapisać w grupach 4 osobowych, aby każda grupa była autonomiczna, jeśli chodzi o zwiedzanie. Zobaczymy, co nam w duszy zagra :).

O miejscu

Nasz camp jest usytuowany w małej miejscowości, 20 minut jazdy od brzegów Morza Martwego, na skraju górzystej pustyni, blisko daktylowych sadów. Właścicielem tego miejsca jest hipis – Gill, którego energia sprawia, że wszystko tutaj jest nastawione na pokój, miłość i rock’n’roll… aż nie chce się stamtąd ruszać :). Personel obiektu chętnie zorganizuje wycieczki jeepem po okolicy. Nieopodal usytuowanych jest wiele szlaków turystyki pieszej i rowerowej. Od góry Sodom dzielić będzie nas krótka podróż samochodem.

Co warto zobaczyć w pobliżu:
Morze Martwe uważane jest za jeden z naturalnych cudów świata. Nie dość, że jest tu pięknie, miejsce to jest jedyne w swym rodzaju. Morze Martwe, najniższy punkt na Ziemi (422 m p.p.m.) posiada również największą koncentrację minerałów. Powietrze nasycone bromkami o naturalnych właściwościach rozprężających sprawia, że człowiek łatwo się wycisza i śpi głębokim snem. W wyniku tak niskiego położenia powietrze jest także bogatsze w tlen (występuje odwrotny fenomen niż doświadczana przez alpinistów płytkość oddechu na wysokościach). Nawet słońce nie powoduje takich spustoszeń, ponieważ jest tu tak nisko, promienie UV docierają na Ziemię ze zmniejszoną intensywnością. Na to wszystko składa się jeszcze element upiększający: wysokie stężenie magnezu, wapnia, siarki i sody w Morzu Martwym działa leczniczo na cerę. A wszystkie te składniki, w jeszcze bardziej skoncentrowanej formie, zawarte są w błocie, które wypływa z siarkowych źródeł, położonych nieopodal brzegu.
My mamy takie dzikie miejsce, gdzie jeździmy do naturalnych gorących źródeł nasycić się minerałami i leczniczym błockiem, a potem się kąpiemy w Morzu Martwym płucząc się z błota super słoną wodą :), na końcu się polewamy słodką wodą i mamy skórę jak niemowlaki :).

Noclegi

Nasz camp oferuje zakwaterowanie w stylowych domkach i bungalowach (wieloosobowych), otoczonych cichymi ogrodami ze sprzętem do grillowania. Wystrój klimatyzowanych domków obejmuje drewniane podłogi i meble w stylu rustykalnym. Na terenie całego obiektu można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Będziemy spać razem we wspólnej wieloosobowej sali. Do dyspozycji mamy materac i pościel, dla osób lubiących ciepło polecamy zabranie ze sobą śpiwora.

Joga

Będziemy ćwiczyć jogę pod okiem dwóch nauczycieli z indywidualnym podejściem do praktyki. Nasze zajęcia dostosowujemy dla początkujących, jak i zaawansowanych joginów i joginek. Skoncentrujemy się na “byciu” w Naturze i z Naturą, zatrzymamy się mentalnie na te 7 dni, by zwolnić od codziennego pośpiechu i wyciszyć umysł, doładujemy własne baterie, uwolnimy naładowany stres, nasłonecznimy, oczyścimy skórę pływając w Morzu Martwym, doładujemy się pozytywną energią bycia razem, wzmocnimy przepływ energii w ciele i doświadczymy siebie poprzez medytację w naturze.

W ciągu dnia będą dwie sesje asan – pozycji jogicznych, których uczymy na różnym poziomie zaawansowania, w zależności od poziomu naszych uczestników, jak i zapotrzebowania :). Praktykować będziemy w różnych miejscach w naturze: na pustyni, w polu, w sadzie daktylowym, a medytować w naszym campie. Wieczorem zapraszamy na wspólne ognisko i bycie razem…

Wyżywienie

Na miejscu dostępna jest wspólna kuchnia do gotowania na gazie (3 palniki), jest też kuchenka mikrofalowa, pełne zaplecze służące do gotowania oraz lodówka, w której można przechowywać żywność i napoje.

Śniadania i obiady każdy będzie przygotowywał we własnym zakresie. Produkty zakupimy w miejscowym sklepie, koszt produktów jest o około 20-30% wyższy niż w Polsce. 1 szekla ILN = około 1 zł

Kontakt

Chcemy, żebyś jechał z nami! Jeśli masz jakieś pytania, chętnie porozmawiamy.

Napisz do nas:
wyjazdy@jogazycia.pl

Ceny

Cena

1360 ILS (płatne na miejscu) + 500 zł

Cena promocyjna

1160 ILS (płatne na miejscu) + 500 zł – przy zadatku wpłaconym na konto do 31.06.2020

W cenie

noclegi w domku wieloosobowym, zajęcia jogi

Płatność

Zadatek w wysokości 500 zł, płatny przelewem na konto, w tytule prosimy wpisać: “Prowadzenie jogi w Izraelu, 6-13 listopad 2020”

18 1050 1025 1000 0090 6938 2977
ING Bank Śląski
Yo Studio Jogi
Gerard Szymański
ul. Krasickiego 14a m.2
02-611 Warszawa

reszta płatna na miejscu w szeklach (ILS)

Warunek odbycia

Warsztat się odbędzie jeśli zbierze się co najmniej 10 uczestników. Mamy ograniczoną ilość miejsc, więc prosimy o szybkie zapisy, decyduje kolejność wpłat zaliczek. Jeśli grupa się nie zbierze wówczas zadatek zostanie zwrócony.

Dodatkowe koszty
 • Koszt biletu lotniczego z Kraków – Eilat – Kraków, obecnie wynosi około 325 zł (bez bagażu) oraz 100 zł więcej z bagażem rejsowym 10 kg lub 200 zł więcej z bagażem 20 kg,
 • Koszt wypożyczenia samochodu na osobę (4 osoby w samochodzie) + paliwo wyniesie około 550 zł/osobę,
 • Koszt zakupu produktów na śniadania i obiady w lokalnym sklepie,
 • Ubezpieczenie.

Harmonogram

Program warsztatu

W czasie warsztatu proponujemy zajęcia jogi dwa razy dziennie, pranayama, medytacje.

Harmonogram dnia*:

8.00–9.30 – pranayama i joga
9.30 – śniadanie
20.00 -21:00 – joga/medytacja

* harmonogram może ulec zmianie

Dodatkowe informacje

Bilety lotnicze każdy kupuje we własnym zakresie.

Każda 4 osobowa grupa wynajmuje sobie samochód, żeby dojechać do campu i móc się przemieszczać po Izraelu. Z naszego doświadczenia z poprzednich lat jest to koszt około 550 zł /na osobę/ (przy 4 osobach w samochodzie).

Waluta:
Kurs z marca 2020 roku: 1,08 zł = 1 ILS szekle

Prosimy zabrać ze sobą:

 • matę do jogi,
 • pasek do jogi,
 • szczegółową listę rzeczy do zabrania opublikujemy na naszej grupie  FB dostępnej tylko dla uczestników wyjazdu.

 

Najczęściej zadawane pytania

Co ze sobą zabrać z rzeczy jogicznych?

Wystarczy mata i pasek, a także wygodny strój do praktyki. Jeśli nie masz maty i paska, napisz koniecznie do nas! Pomożemy ;).

Jedziesz z nami?
Kup online
Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.