Wyjazdy z jogą

Uzdrawiająca wyprawa do Peru

1-21.11.2023
1000 zł + około 1300 dolarów (+dodatkowe koszty)
  • 21 dni (lub więcej) w Peru
  • Zwiedzanie Cusko – pierwszej stolicy Imperium Inków
  • Zwierdzanie Machu Picchu i Huayna Picchu oraz Waqrapukara
  • 7-dniowa dieta w dżungli z roślinami uzdrawiającymi
  • Pełną ofertę znajdziesz TUTAJ.
  • Jeśli chcesz jechać, to napisz do nas – NAPISZ DO NAS!
  • Cena: 1000 zł + około 1300 dolarów + dodatkowe koszty,
  • regulamin wydarzenia znajdziesz tutaj.

Zapraszamy!

Uzdrowienie. Pełna moc. Duchowe przeżycia. Dlaczego akurat Peru?

Chciałbym się podzielić z Tobą moim własnym doświadczeniem z podróży do Peru, którą odbyłem w lutym 2023 roku. Moja podróż okazała się jednym z ważniejszych doświadczeń, odkąd znalazłem się na własnej ścieżce rozwoju. Mam wrażenie, że tutaj odblokowała się energia, która mnie ściskała przez ostatnie 2 lata. To tutaj, w głuszy Amazońskiej dżungli, pod okiem Don Pedra uzdrawiałem własne ciało i duszę, by otrzymać mnóstwo wglądów i informacji dotyczących siebie i swojej własnej ścieżki rozwoju, to tutaj mogłem się spotkać z własnym cieniem i go uzdrowić. Tym wszystkim chciałbym się podzielić z Tobą

Więcej...

Nasza wyprawa będzie trwać około 21 dni lub parę dni dłużej, w zależności, jak ułożą się loty.

UZDRAWIAJĄCA WYPRAWA DO PERU

Pierwsza część naszej wyprawy, czyli około 10 dni to część, w której pojedziemy do Świętej Doliny. Zaczniemy od Cusco 3300 m.n.p.m. – pierwszej stolicy Imperium Inków, czyli Imperium całej południowej Ameryki tamtych czasów – Tawantinsuyu. Cusco było stolicą tego imperium i Inkowie nazwali je pępkiem Świata. Z Cusco wybierzemy się do Sacsayhuaman, to są ruiny, które nie do końca zostały zbadane, a jednak jest tam mocna i tajemnicza energia, której będziemy potrzebować do aklimatyzacji i dalszej części wyprawy. Przez Cusco płynie rzeka Urubamba, która łączyła plemię Szipibo z Inkami i z tego plemienia wywodzi się Don Pdero. To dzięki niej lud Szipibo wymieniał się wiedzą z Inkami. Z Cusco po aklimatyzacji udamy się do Machu Picchu i Huayna Picchu (młoda góra) – święte miejsce mocy. Na koniec zwiedzania Świętej Doliny udamy się do Waqrapukara 4300 m.n.p.m. – piękne i mocne miejsce, w tłumaczeniu „rogi byka”, to jedno z tych miejsc, które jest wyjątkowe, ale jeszcze nieturystyczne. Po części wyprawy związanej ze zwiedzaniem i aklimatyzacją w Peru, polecimy do Pucallpy i stamtąd popłyniemy do dżungli, do wioski Betania, gdzie przez 7 dni odbędziemy dietę z roślinami uzdrawiającymi pod opieką Don Pedra.

Noclegi

W Cusco zatrzymamy się TU w zaprzyjaźnionym miejscu Rubena, prowadzonym przez serdeczną Sarę – również uczennicę Don Pedra. Tutaj spędzimy kilka nocy. Dwie noce spędzimy w okolicach Machu Picchu – miejsce podam przed wyprawą. W Pucallpie zatrzymamy się na parę nocy w prostym hostelu z przestronnymi i wygodnymi pokojami Los Delfines (jest wi-fi). W Betanii spędzimy tydzień na diecie, w prostych domkach na palach, w cenie diety na wyposażeniu łóżko z materacem lub materac, jakaś moskitiera, ale warto wziąć też swoją. Na miejscu nie ma prądu, zasięgu oraz internetu

Dieta

Dieta to potężny proces uzdrawiania i oczyszczania ciała fizycznego, ciała emocjonalnego i mentalnego, to kontakt ze swoją duszą, to proces wsłuchiwania się w siebie i bycia ze sobą, to proces, w którym zapisuje się swoje sny i odkrywa się ich znaczenie. To proces, w którym Ty się uczysz od dietowanej rośliny tak, jak robili to curandero (uzdrowiciel) przez przez setki lat. Tylko się wsłuchuj uważnie. Każda osoba ma swój własny domek z bardzo prostą toaletą, domki są w otoczeniu dzikiej przyrody z mnóstwem ptaków i zwierząt, tutaj przyroda jest tak intensywna, jak nigdzie na świecie. Świerszcze, ptaki, jaszczurki, żaby, małpki, mrówki, legwany i mnóstwo innych stworzeń.

Twój czas na diecie

To, jak zagospodarujesz swój dzień na diecie zależy od Ciebie.
Najważniejsze punkty dnia to:
o 18 kąpiel w ziołach, nie zaniedbuj kąpieli w ziołach, gdyż kąpanie się w ziołach da Tobie ochronę.
o 18:30 pije się zioło lecznicze, które będzie Cię uzdrawiać na wielu poziomach energetycznych, zioła przygotowuje Don Pedro, po wypiciu zioła wchodzi się w stan koncentracji i obserwacji.
Na diecie będzie jakaś osoba z rodziny Pedra czuwała nad Waszymi potrzebami, przynosiła wam zioła i wodę na kąpiel.
Na diecie nie używa się żadnych kosmetyków, pasty do zębów, zamiast – można myć zęby węglem, nie goli się, nie obcina włosów.

Kontakt

Chcemy, żebyś dołączył_ła! Jeśli masz jakieś pytania, chętnie porozmawiamy.

Napisz do nas:
wyjazdy@jogazycia.pl

Ceny

Cena

1000 zł / zadatek – prowadzenie zajęć jogi, pranajamy, animal movement

Koszty organizacyjne – 6800 zł – hotele, transfery samochodowe i łodzią, opieka, dieta, zajęcia ruchowe i oddechowe, płatne w dolarach (1000 zł zadatku, 5800 zł płatne w dolarach na miejscu w Peru = czyli 1300 $)

WPŁAĆ ZADATEK

 

W cenie

W cenie:

1000 zł – zajęcia jogi, animal movement, pranajamy

5800 zł – hotele, transfery samochodowe i łodzią, prowadzenie diety – płatne w dolarach, czyli około 1300 $, na miejscu – hotelom, organizatorom diety.

Inne koszty, które NIE SĄ W CENIE:
– koszty lotów*,
– jedzenie na miejscu,
– ubezpieczenie,
– inne wydatki na miejscu.

Płatność

Najpierw napisz do nas 🙂

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 1000 zł – ZAPŁAĆ

Przy zakupie pamiętaj:
– jeśli jedzie kilka osób, każda musi zapłacić zadatek osobno,
– zarejestruj, a następnie zaloguj się na www.jogazycia.pl,
– przy zakupie podaj dane do faktury (nawet, jeśli nie jesteś firmą),
– podaj numer telefonu,
– zaakceptuj wszystkie zgody.

Reszta płatna na miejscu indywidualnie, gotówką, bezpośrednio przedstawicielowi Ośrodka, odpowiedzialnemu za zakwaterowanie i prowadzenie diety.

Warunek odbycia

Warsztat się odbędzie, jeśli zbierze się 10 uczestników. Decyduje kolejność wpłat zaliczek. Jeśli grupa się nie zbierze wówczas zadatek zostanie zwrócony.

Zasady

Płatność zadatku to płatność za prowadzenie zajęć jogi/pranajamy.

Reszta jest płatna na miejscu, gotówką – organizatorowi noclegu i wyżywienia.

Dojazd we własnym zakresie – pomagamy w kupnie biletów lotniczych.

Cena nie obejmuje ubezpieczenia.

***

*Koszty lotów w sumie – 6600 zł (sprawdzone, z dnia 8.08.2022)
loty z Polski i z powrotem, i 2 loty w Peru: Cusco i Pucallpa. Każdy kupuje sam/a bilety lotnicze na wskazane przez nas loty

około 5200 zł – samolot do Limy i z powrotem
około 700 zł – samolot z Limy do Cusco i z powrotem około 700 zł – samolot z Limy do Pucallpy i z powrotem

Harmonogram

Harmonogram*

1.Dzień przelot do Peru i Cusco 2.Odpoczynek w Cusco
3.Sacsaynauaman i Cusco
4.Cusco i podróż w okolice Machu Picchu 5.Machu Picchu

6.Okolice Machu Picchu
7. Cusco
8. Waqrapukara
9.Przelot do Limy i stąd do Pucallpy

10.Odpoczynek w Pucallpie i zakupy na dietę
11.Dzień – wyjazd do Betanii – miejsca diety i ceremonia otwarcia diety 12 – 18. Dzień – 7 dni diety i ceremonia Arkana
19. Dzień – wyjazd z Betanii i noc w Pucallpie
20. Dzień – wyjazdu z Pucallpy do Limy
21. Dzień – powrót z Limy do Polski

* harmonogram może ulec zmianie

Dodatkowe informacje

Pełną ofertę znajdziesz TUTAJ
Pamiętaj, że jesteśmy organizatorami zajęć jogicznych, odpowiadamy za jogę i zajęcia dodatkowe (np. zajęcia oddechowe). Proponowany hotel może mieć różny standard, niekoniecznie europejski – nie bierzemy za to odpowiedzialności.

Regulamin wyjazdu znajdziesz tutaj – klik

Odpowiadamy wyłącznie za zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć z jogi. Dojazd na miejsce odbywania się prowadzonych zajęć jogi uczestnik ponosi w swoim zakresie. Za zakwaterowanie i wyżywienie odpowiada miejsce (ośrodek/hotel itp.), w którym zajęcia jogi są prowadzone. 

Bilety lotnicze każdy kupuje we własnym zakresie.

PRZECIWSKAZANIA DO WYJAZDU

Osoby, które się leczą środkami antydepresyjnymi. Osoby uzależnione od ciężkich narkotyków.

Osoby, które się wycofają z jakiejś części naszej wyprawy biorą odpowiedzialność, by już na własną rękę kontynuować swoją podróż, w takim wypadku pieniądze, które będą wpłacone na wyprawę wcześniej, nie podlegają zwrotowi.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda program diety?

7 dni - prowadzi Don Pedro: 1 dzień - ceremonia otwarcia z medycyną dżungli i jeden posiłek - ryż z soczewicą. Jeśli nie chcesz pic medycyny dżungli, nie musisz tego robić 2-7 dzień Vomito (wymioty by oczyścić organizm) i rozpoczęcie diety Każdy określa ilość dni postu - tylko na wodzie. Po przejściu postu będziecie otrzymywać jeden talerz dziennie ryżu z soczewicą 7 dzień - ceremonia z medycyną dżungli i otrzymanie Arkana 8 dzień - wyjazd z Betanii

Kim jest Don Pedro?

Pochodzi z klanu, który od pokoleń zajmował się uzdrawianiem ludzi - curandero. Jak się urodził, dziadek wybrał go na swojego zastępcę lini curandero. Jego dziadek był uznawany za mistrza wśród uzdrowicieli, tzw. Mrayia, posiadający różne moce duchowe, np. Mrayia mieli umiejętność zamiany w jaguary, orła, mogli podróżować wykorzystując żywioły. Don Pedro to jeden z wielkich uzdrowicieli Szipibo - curandero, którzy obecnie dzielą się swoją wiedzą i kosmologią Szipibo z całym Światem. Żona Doń Pedra - Anita sama jest uzdrowicielką - curandera i która również pochodzi od mocnej linii uzdrowicieli Szipibo. Don Pedro i Anita mają 7 dzieci - 5 synów i 2 córki. Obecnie dwóch ich synów jest również curandero. Don Pedro to wiecznie uśmiechnięty, na luzie człowiek, który do każdego podchodzi jak do swojego ucznia - zachęca ucz się, śpiewaj. Do niczego nie zmusza i nie popycha. Jest chodzącą encyklopedią wiedzy na temat roślin z dżungli i ich właściwości.

Jakie są wyzwania podczas wyprawy?

Na jakie trudności możesz natrafić podczas wyprawy: Sama dieta jest dla naprawdę odważnych, gdyż pijąc medycynę dżungli możesz się spotkać ze swoim cieniem i jeśli się go przestraszysz lub posłuchasz, głowa może Ci wówczas zgotować małe piekiełko, jednak, jeśli tylko zaufasz sobie, z naszą pomocą przejdziesz przez ten proces. Będziesz sam na sam ze sobą przez okres diety, a to prawdziwe wyzwanie dla niektórych. Post - jeśli twoje ciało jest zanieczyszczone, możesz odczuwać ból głowy i problemy z wydalaniem, choć to normalne objawy oczyszczania :). Bardzo proste warunki zamieszkania i higieniczne wg standardów europejskich, choć jeśli przełamiesz pierwsze wrażenia możesz docenić, jakie życie może być proste i niewymagające luksusów i doświadczysz, jak tutaj potrafią żyć i są szczęśliwi mieszkańcy dżungli. Mnóstwo małych żyjątek w domku będzie Ci towarzyszyć: takich jak mrówki, jaszczurki, pająki itd., jednak jak się z nimi zaprzyjaźnisz, będą Ci towarzyszami i będziesz mieć prawdziwą radość z obserwowania ich zwyczajów. Komary tutaj to koszmar, jeśli jednak spojrzysz na to wyzwanie od pozytywnej strony, to możesz się uodpornić na ich ukąszenia po jakimś czasie, możesz też dzięki ich ukąszeniu uwalniać z ciała toksyny, możesz nauczyć się znosić małe, ale jakże upierdliwe cierpienia skóry - to Cię uodporni. Nie ma żadnych obowiązkowych szczepień. Będziemy pod opieką dwóch mocnych uzdrowicieli :).

Jedziesz z nami?
Kup online
Wpłać zadatek
Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.