Aktualności

Yoga dance flow

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poruszyć swoim ciałem na nowe zajęcia w Jodze Życia – YOGA DANCE FLOW, które poprowadzi Łukasz Szleszyński.

Yoga dance flow, czyli taniec współczesny z elementami jogi. Sekwencje na zajęciach będą tworzone częściowo w oparciu o jogiczne asany. Utaneczniając pozycje z jogi wzmacniamy i rozciągamy ciało, pracujemy też z oddechem. Nie musisz umieć tańczyć. Chodzisz na jogę? Będzie Ci łatwiej!

Kiedy?

29.10.2022 (sobota)
godz. 18.00-19.30

Gdzie?

Joga Życia, ulica Francuska 12 Katowice
sala słoneczna II piętro

Cena:

50 zł – płatność gotówką, przed warsztatami

Zapisy:

Wyślij maila na kontakt@jogazycia.pl z tytułem „Yoga dance flow”

Dla kogo są te zajęcia?

Dla wszystkich osób zainteresowanych pracą z ciałem, ze świadomością. Doświadczenie tańcu nie jest wymagane, ale oczywiście tych doświadczonych też zapraszamy!

Więcej o prowadzącym:

Łukasz Szleszyński – absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu, aktor-tancerz w Teatrze ROZBARK, współpracuje jako tancerz oraz instruktor z Olsztyńskim Teatrem Tańca i grupą Pryzmat. Został wybrany na drodze konkursu do współpracy nad spektaklem z The School for the Arts of Dance, Kibbutzim College of Education Technology and Arts w Tel-Avivie (Izrael). Wraz z Olsztyńskim Teatrem Tańca odbywał rezydencję artystyczną w Tenuta Dello Scompiglio we Włoszech. Prowadzi zajęcia taneczne we współpracy ze śląskimi ośrodkami kultury, a także asystuje nauczycielom w Jodze Życia.

Więcej informacji:

Możesz napisać do nas maila: kontakt@jogazycia.pl

Albo porozmawiać z nami przez telefon: 502 766 537 (od poniedziałku do czwartku, 16.00-20.00)

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.