Aktualności

Zajęcia w szkole wstrzymane

Kochani,
to trudna decyzja, ale mamy nadzieję, że wszystkie środki, które teraz podejmiemy będą miały dobre skutki w przyszłości.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, ze względu na światową pandemię ogłoszoną przez WHO oraz stan zagrożenia epidemiologicznego wprowadzony w Polsce, od 13 marca do 13 kwietnia 2020 roku zawieszamy stacjonarną działalność naszej szkoły.

Chcemy być razem z Wami, chcemy wspólnie praktykować, dzielić się dobrą energią płynącą z jogi. Dlatego zapraszamy WSZYSTKICH, zarówno naszych uczniów, jak i ich znajomych oraz każdego, kto ma potrzebę uspokojenia myśli, emocji, kto chce poruszać swoje ciało do naszej grupy na Facebooku – Życie jogi. Mamy tam już 8 filmików i prawie codziennie udostępniamy kolejne, żebyście mogli z nami praktykować.

Zapraszamy także na zajęcia online – będziemy praktykować razem z Tobą w Twoim domu!


W najbliższym czasie pozostanie w domu wydaje się najrozsądniejsze. Miejmy nadzieję, że wrócicie do nas jak najszybciej, ale ponieważ sytuacja jest dynamiczna, obserwujcie naszą stronę internetową: www.jogazycia.pl i social media (Facebook, Instagram).

Wszystkimi zakupionymi karnetami zajmiemy się w momencie powrotu do stałych zajęć – każdym będziemy zajmować się indywidualnie, zatem nie ma powodu do obaw.

Trzymajcie się zdrowo, bądźmy dobrej myśli.

Do zobaczenia wkrótce! Małgosia, Gerard i cały zespół Jogi Życia ❤

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.