Aktualności

Zoga Movement – regularne zajęcia w szkole i online

Zajęcia dla wszystkich, na każdym poziomie zaawansowania.
Zoga Movement – to zajęcia prowadzone przez Maję Ludwikowską autorską metodą Wojciecha Cackowskiego.

Kiedy?

niedziela 11.00-12.30

Gdzie?

Joga Życia
Katowice, ul. Francuska 12
sala księżycowa – 3 piętro 🌞
lub w Twoim domu albo gdziekolwiek jesteś, dzięki zajęciom online! 

Na zajęcia obowiązują zapisy – jak się zapisać?

Prosimy o zapisy w panelu klienta na naszej stronie: www.jogazycia.pl
1. Zarejestruj się /prawy górny róg strony/ podając swojego maila lub korzystając z danych FB.
2. Wykup wybrany karnet: https://jogazycia.systemate.pl/offer
3. Wejdź w GRAFIK i zapisz się na zajęcia (zrób to najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem zajęć). Zwróć uwagę, czy zapisujesz się na zajęcia stacjonarne czy online 🙂
4. Jeśli wybrałeś zajęcia stacjonarne, to zapraszamy do szkoły – bądź trochę wcześniej.
Jeśli wybrałeś zajęcia online to poniżej znajdziesz krótką instrukcję. 

Zajęcia online – krótka instrukcja:
– po zapisie na zajęcia powinien przyjść do Ciebie mail potwierdzający ten zapis – jak tu: https://bit.ly/2BbILIU
– na około 30 minut przed zajęciami otrzymujesz link do zajęć, jak tu: https://bit.ly/2YJapWl
Uwaga! Poszukaj naszych wiadomości w spamie i w innych zakładkach i przenieś je do folderu głównego
– jeśli mail nie dojdzie, to na 30 minut przed zajęciami znajdziecie go również w systemie, wchodząc w grafik i zajęcia, o tak to wygląda: https://bit.ly/2VtV5e6,
– później, pod koniec dnia w tym samym miejscu znajdziesz link do nagrania z zajęć, do odtworzenia przez 48h. Mamy nadzieję, że to usprawni przesyłanie linków. Jeśli go tam nie ma, to napisz do nas 🙂Później, pod koniec dnia w tym samym miejscu znajdziesz link do nagrania z zajęć, do odtworzenia przez 48h. Mamy nadzieję, że to usprawni przesyłanie linków. Jeśli go tam nie ma, to napisz do nas 🙂Ciągle staramy się coś ulepszyć dla Was!

Cena:

1 zajęcia online – 20 zł
4 zajęcia online – 60 zł
8 zajęć online – 120 zł
open online – 140 zł1 zajęcia w szkole i online – 30 zł
4 zajęcia w szkole i online – 100 zł
8 zajęć w szkole i online – 160 zł
open w szkole i online – 200 złKarta MultiSport Plus (tylko w szkole):
1 zajęcia – 10 zł
4 zajęcia – 30 zł
8 zajęć – 40 zł 

Opis zajęć:

Zajęcia dla wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania.
Zoga to koncepcja ruchowa dla każdego, kto chce osiągnąć swobodę i świadomość ruchu oraz postawy w 4D. Poddaje próbie wszystkie możliwe relacje ciała do grawitacji i tworzy wiele globalnych i lokalnych wektorów ruchu dostępnych w ciele.Używa mapy Taśm Anatomicznych (Anatomy Trains) do kierowania procesem biomechanicznych interwencji wokół tensegracyjnego systemu powięziowego. Asany Jogi są testami funkcjonalnymi i pozycjami wywołującymi różne wektory pociągania pomiędzy różnymi warstwami powięziowymi. Zoga jest zaprojektowana dla wspierania i osiągania celów Integracji Strukturalnej i stworzenia trwałej zmiany wzorca w organizacji systemu mięśniowo – powięziowego w ludzkim ciele.

Zajęcia poprowadzi:

Maja Ludwikowska 🤸‍♀🤸‍♀
Moja pierwsza styczność z jogą zrodziła się z ciekawości oraz z powodu dyskomfortu spowodowanego długim przebywaniem w pozycji siedzącej na krześle. Był lipiec 2015 roku, byłam przed 4. rokiem studiów i czułam, że muszę coś zrobić, bo bolał mnie dolny odcinek kręgosłupa. Tak trafiłam do Jogi Życia, zajęcia nie były łatwe, ale przyniosły ulgę, odprężenie i spowodowały, że chętnie wracałam na salę. Poznałam świetnych ludzi i szybko ten rodzaj pracy z oddechem, ciałem i umysłem stał się moją pasją… Zaczynałam od jogi Iyengara, ale po paru miesiącach zaczęłam chodzić na zajęcia z Vinyasy, Ashtangi, które szybko przypadły mi do gustu, później doszła Acro Yoga i tak już w trakcie pierwszego roku praktyki, rozwijałam się w różnych kierunkach. Po ok. 10 miesiącach praktyki dostałam propozycję asysty od Małgosi Kłanieckiej, którą z radością przyjęłam – wtedy jeszcze nie myślałam w ogóle o byciu instruktorem, ale joga mnie wciągnęła, chciałam ją poznać bliżej. I tak powoli się rozwijałam. Potem byłam asystentem u Natalii Stanińskiej, w międzyczasie uczestniczyłam w różnego typu warsztatach (nie tylko jogowych), rozwijałam się w Ashtanga jodze pod okiem Bianci Oliveiry de Patrzyk. Przez ostatnie lata zgłębiałam różne typy jogi (ostatnio interesuję się jogą powięziową) oraz ruchu (taniec, movement). Zdaję sobie sprawę, że nie ma jednego podejścia, które jest dobre dla każdego, dlatego staram się podchodzić do tematu ruchu z różnych stron. Jestem lekarzem, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, w styczniu 2020 zaczęłam rezydenturę z Rehabilitacji Medycznej. Zajęcia, które prowadzę to Vinyasa z elementami Ashtanga Jogi, Yin Joga. Jestem w trakcie kursu nauczycielskiego Introductory I i II metody Jogi Iyengara pod okiem Katarzyny Pilorz.

info:

kontakt@jogazycia.pl
tel. 502 766 537
(kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach: 17.00- 20.00) 

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.