Koncert relaksacyjny

🎶Koncert relaksacyjny 🌿
zapraszamy w niedzielę , godz. 20.30 – 21.30
dokładną datę sprawdź w naszym harmonogramie- https://jogazycia.systemate.pl/
Joga Życia, sala słoneczna, drugie piętro
cena: 30zł

🌿Czym jest Koncert relaksacyjny?
Tak jak każdy instrument wymaga dostrojenia, tak i my jako ludzie podatni jesteśmy na różne częstotliwości, które są dookoła nas. Pracując z ciałem muzyka dociera do komórek i w naturalny sposób dostraja je i wzmacnia. Głównym cele spotkań z dźwiękiem jest wyciszenie na poziomie ciała, umysłu i ducha oraz wzmocnienie poczucia wartości, bezpieczeństwa a przede wszystkim zaufania do siebie.
Dźwięki instrumentów terapeutycznych: delikatnych kamertonów, śpiewających mis, gongów czy dzwonów solfeggio, wprowadzają subtelne wibracje i przypominają o doskonałej częstotliwości ludzkiego zdrowia.

🌿Jak się przygotować ?
Dobrze przyjść 10 minut wcześniej by zdążyć się zresetować przed rozpoczęciem sesji i dwie godziny po posiłku oraz zabrać ze sobą butelkę wody.
Podczas sesji koncertowej najlepiej przyjąć pozycję leżącą lub taką w jakiej będziesz się czuł/a najlepiej.

🌿Przeciw wskazania:
-Kobiety w ciąży (pierwszy trymestr) – jeżeli nie uczestniczyłaś wcześniej w żadnych sesjach relaksacyjnych z dźwiękiem;
-Rozruszniki serca;
-Silne stany maniakalno-depresyjne.

🌿Harmonia Sfer 432Hz – Natalia Białowąs
Muzykoterapią zajmuję się na co dzień i zapraszam Was na specjalnie przygotowane koncerty relaksacyjne, w których każdy instrument jest w naturalnym stroju 432Hz. Strój ten bazuje na regule złotego podziału. Ma on natychmiastowy, relaksacyjny i terapeutyczny wpływ na każdego z nas, pomagając osiągnąć wyższy poziom świadomości, zwiększyć koncentrację i równowagę emocjonalną.
Muzyka nastawiona na 432Hz jest delikatniejsza i jaśniejsza, co poprawia głęboki stan relaksu ciała i umysłu. 432Hz to skala częstotliwości Wszechświata, która w odróżnieniu od 440Hz, w naturalny sposób pozwala nam być w harmonii.
Dźwięki takich instrumentów jak Handpan, Kamertony, Solfeggio, Planetarne Dzwony Rurowe oraz Bębny Szamańskie, Gong, Misy umożliwią Wam rezonans ciała i umysłu z dźwiękiem, który harmonizuje z częstotliwością Waszych komórek, ma wiele pozytywnych efektów na częstość bicia serca i poziom stresu, wzmacniając równowagę emocjonalną i promując relaks i ogólne poczucie dobrego samopoczucia.

🌿Projekt Sound of Mandala – Marcin i Hanna Czyż
Nasze działania koncentrują się przede wszystkim na relaksacyjnym i terapeutycznym aspekcie muzyki. Łączymy wiedzę z zakresu muzykoterapii z umiejętnościami muzycznymi i aranżacyjnymi. Dzięki temu nasze koncerty, warsztaty i spotkania muzyczne charakteryzują się najwyższą jakością muzyczną i terapeutyczną.
Wprowadzenie, w formie medytacji przygotowuje Hanna Czyż w oparciu o wiedzę arteterapeutyczną, kulturowe znaczenie kolorów, liczb a także symboli.
Aranżacja muzyczna, oraz własne, autorskie utwory skomponowane przez Marcina Czyż stanowią podstawę każdego spotkania i czynią je wyróżniającym pośród innych koncertów.

🔸Info:
kontakt@jogazycia.pl
tel. 502 766 537

🔸Na koncert nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść!

Zapłacić możesz przed koncertem /gotówka/ lub kupić bilet przez naszą stronę internetową:
www.jogazycia.pl
– trzeba zarejestrować się jako klient Jogi Życia
– kupujemy wejściówkę na koncert w zakładce karety