Aktualności

KODY ZNIŻKOWE!

Ostatnio przyglądamy się bardzo afiliacji, czyli w skrócie to zarabianiu na polecaniu. Staje się to bardzo popularne i wierzymy, że jest to ciekawa forma „zarabiania”, ale także polecania. Bo po prostu ktoś testuje jakiś produkt, uważa, że jest godny polecenia, Ty dzięki temu możesz mieć go taniej, a osoba polecająca może na tym coś zyskać.

Zastanawiamy się, czy nie wprowadzić u nas w szkole takich system poleceń, bo czasami przyprowadzacie tu znajomych, więc moglibyście na tym skorzystać :). Daj znać, czy jesteś ciekawy, jak to może wyglądać i chcesz nas polecać – a wtedy w listopadzie przedstawimy Ci propozycję takiej formy współpracy – napisz do nas!

Kody zniżkowe dla Was

Poniżej znajdziecie kody zniżkowe, które mamy w ramach afiliacji! To firmy, które znamy, lubimy, ich produkty mamy sprawdzone:

Latająca szkoła

Agata Dutkowska prowadzi Latającą Szkołę, gdzie można zdobyć wiedzę na temat prowadzenia biznesu, szczególnie tego w formie online. Znajdziecie u niej Masterclassy Latającej Szkoły – skondensowane pigułki wiedzy kierowane do twórców, myślicieli, edukatorów, terapeutów – do osób, które tworzą własne biznesy oraz działają w sieci i potrzebują wsparcia w różnych aspektach swoich działań.

Kod: jogażycia
Daje 20 zł zniżki na masterclassy, które już się odbyły.

#ReklamaLatajacejSzkoly


Joy in me

My z Joy in me mamy sprawdzone legginsy i bluzy i naprawdę bardzo je polecamy. Legginsy idealnie nadają się do praktyki, są wygodne, nie spadają, nie prześwitują. Bluzy sprawdzą się podczas relaksu i na co dzień. Znajdziecie tu także przepiękne maty z mikrofibry, które najlepsze są dla osób, którym pocą się ręce. Takie maty możesz wypróbować u nas w szkole :).

kod: jogazycia15
Daje on aż 15% zniżki na wszystkie produkty – na tę chwilę nie jest ograniczony czasowo.

#ReklamaJoyinme


Health Labs Care

Dobra suplementacja może polepszyć nasze życie. Pamiętajcie, żeby robić to z głową, w konsultacji z dietetykiem lub/i lekarzem. Health Labs to firma, która wierzy w naukę i w to, że suplementacja musi być dobrana do każdego człowieka indywidualnie. Jeśli macie jakieś pytania o to, możecie pisać do Małgosi 🙂

kod: JOGAZYCIA10
Daje 10% zniżki na wszystkie produkty – na tę chwilę nie jest ograniczony czasowo

#reklamaHealthLabsCare

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.