FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę zapisywać się za zajęcia?

Na kursy dla początkujących prosimy zapisać się przez naszą stronę. Na inne zajęcia nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść.

Czy trzeba mieć swoją matę lub inny sprzęt?

W szkole mamy wszystkie pomoce potrzebne do praktyki jogi, więc nie trzeba nic poza strojem mieć ze sobą. Jeśli ktoś chce praktykować na swojej macie, można wziąć ją ze sobą i zostawić w szkole.

Czy mogę jeść przed zajęciami?

Nie należy przychodzić na zajęcia z pełnym żołądkiem. Obfity posiłek jemy nie później niż 3 godz. przed zajęciami, jeśli musisz coś zjeść – lekka przekąska na godzinę przed.

Co jeśli opuszczę zajęcia, a mam wykupiony karnet?

Karnety obowiązują przez 30 dni od momentu zakupienia. W ramach karnetu można przychodzić na dowolne zajęcia, nawet codziennie. Jeśli nie wykorzysta się karnetu w ciągu 30 dni, zajęcia przepadają.

Czy poradzę sobie na zajęciach?

Na jodze nie konkurujemy, każdy pracuje sam ze sobą, każda pozycja ma różne warianty. Każdy na zajęciach jogi pracuje na miarę swoich możliwości.

Czy przy korzystaniu z kart Benefit Systems (Multisport Plus) konieczna jest rezerwacja miejsca?

Nie prowadzimy systemu rezerwacji miejsc, chyba że będzie to wyraźnie zaznaczone w grafiku.

Kiedy mogę dołączyć do zajęć?

Do zajęć można dołączyć w dowolnym momencie.

Jaki strój obowiązuje na zajęciach?

Luźny strój który nie krępuje ruchów, mogą być legginsy lub spodnie i koszulka, ćwiczymy na boso.

Jak długo ważny jest karnet?

Niezależnie od daty zakupu karnet jest ważny przez 30 dni.

Mam kłopoty z kręgosłupem, czy mogę przyjść na zajęcia?

Pozycje w jodze /asany/ są wykonywane powoli i uważnie dlatego są bezpieczne również dla osób, które mają kłopoty z kręgosłupem. Jeśli dolegliwości są poważne, sugerujemy konsultację z lekarzem lub fizjoterapeutą.

Jestem w ciąży. Czy joga jest dla mnie wskazana?

Zajęcia jogi są idealne dla kobiet w ciąży. Asany /pozycje w jodze/ są bezpieczne, pomagają w radzeniu sobie z różnymi dolegliwościami związanymi z ciążą, oraz przygotowują do porodu. Panie w ciąży zapraszamy na praktykę od 14 tygodnia ciąży do specjalne zajęcia: joga dla kobiet w ciąży.

Gdzie znajdę regulamin szkoły Joga Życia?

Regulamin szkoły Joga Życia można znaleźć w zakładce O NAS. . Znajdziecie w nim wiele odpowiedzi na pytania odnośnie zajęć i szkoły.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.