Aktualności

ASTRO_joga – radosny Strzelec * Astro_wizytówka

Odkąd pamiętam astrologia była częścią mojej rzeczywistości za sprawą mojej babci. To ona zaszczepiła we mnie ciekawość tego, co uznane za „nie z tej ziemi”. Astrologia daje mi większe zrozumienie tego, kim jesteśmy, jakie mamy potencjały oraz braki, pokazuje kierunki rozwoju oraz te miejsca w sobie, które wymagają uważności. 

… I tego samego uczy mnie joga. Zatem było kwestią czasu połączenie tych dwóch miłości. Koncepcja dojrzewała przez ostatni rok, kiedy to dzielna grupa joginów z wtorkowo-czwartkowych zajęć Ananda jogi z otwartym umysłem i sercem testowali różne moje pomysły. 

I tak zrodziła się ✨ASTRO_joga – na wydarzenie zaprasza Ania Wittek.

Poprzez gazetowe horoskopy nauczyliśmy się  utożsamiać tylko ze swoim znakiem słonecznym, jednak pełnię twojej osobowości i to jak się wyrażasz w życiu opisuje każdy z 12 znaków zodiaku. Każdy z nas posiada w sobie cechy, które reprezentuje STRZELEC – i temu zagadnieniu przyjrzymy się podczas GRUDNIOWEGO warsztatu. 

Czas skorpiona przyniósł mroki i ciemności. Prowokował, wyciągał na światło dzienne to, co skrzętnie ukryte, zachęcając do zmiany formy, by ze skorpiona przerodzić się w orła i feniksa.

Na szczęście po deszczu zawsze przychodzi słońce… i Strzelec wraz ze swoim władcą Jowiszem jest takim światłem zodiaku: radosnym, entuzjastycznym, chętnym do eksploracji dalszych krain.

Kiedy?

3 grudnia 2023 (niedziela), godz. 15.00-18.00

Gdzie?

Joga Życia, ulica Francuska 12, Katowice (budynek Biblioteki Śląskiej)
sala księżycowa III piętro

Cena:

70 zł – płatne gotówką przed warsztatami

Zapisy:

Aby się zapisać, wyślij maila z tytułem „astro joga” na kontakt@jogazycia.pl

W informacji zwrotnej dostaniesz link do formularza Google z prośbą o wypełnienie swoich danych urodzeniowych w celu stworzenia ✨Astro_wizytówki

Zapisy do piątku, 1 grudnia, jeśli chcesz otrzymać wizytówkę. Po tej dacie nie gwarantujemy otrzymania wizytówki przed warsztatem. 

✨Astro_wizytówkę dostaniesz mailem. 

Więcej o warsztatach:

Grudniowy warsztat ✨Astrojogi będzie znacznie weselszy niż ten skorpionowy. Weźmiemy na warsztat archetyp Strzelca – postaci dzikiej i człowieczej zarazem oraz Pana Ekspansji – Jowisza.

Spojrzymy w nasze horoskopy urodzeniowe, by znaleźć te rejony, które dają nam szczęście, obfitość i nadzieję na lepsze, tak bardzo wyczekiwane po skorpionowych transformacjach.

Więcej informacji:

Chcesz więdzieć więcej? Napisz do nas: kontakt@jogazycia.pl

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.