Uncategorized

Powrót do siebie – 21 rytuałów w stronę zmiany

Nie umiesz znaleźć czasu dla siebie? Znajdź go ze mną i jogą online! Przygotowałam aż 21 praktyk, a właściwie to 21 rytuałów, które zmienią Twoje podejście do czasu dla siebie.


Często spotykam się z tezą, że joga jest tylko dla wybranych, wymaga długiej praktyki, medytacji, ascezy. Jestem tutaj, żeby odczarować to wyobrażenie. Joga jest narzędziem, które pomaga mi lepiej siebie poznać i zrozumieć. Joga momentem, w którym mogę sprawdzić, jak się zmieniam, transformuję. Czasem wystarczy dosłownie chwila skupienia na swoim ciele i oddechu, żeby lepiej się poczuć.

Nie każdy może sobie pozwolić na wielogodzinną praktykę, ale jestem prawie pewna, że znajdziesz 15-20 minut czasu dla siebie każdego dnia. Ten krótki moment, kiedy możesz być bliżej siebie jest cenną chwilą, która może Ci pomóc przeżyć swoje życie bardziej świadomie, w zgodzie ze sobą. Wszystkie odpowiedzi masz w sobie, wystarczy siebie posłuchać.

Małgosia Kłaniecka, autorka programu
Ważne jest dla mnie, żeby każdego dnia znaleźć chwilę na to, żeby spotkać się ze sobą – najważniejszą osobą w życiu. W tym czasie koncentruję się na swoim ciele, oddechu, zwracam uwagę na emocje, które mi towarzyszą i myśli, które przepływają przez moją głowę. Dzięki takiemu codziennemu zatrzymaniu jestem bardziej uważna na siebie i wiem, co jest dla mnie ważne. Progam, który dla Ciebie przygotowałam ma pomóc Ci stworzyć ten codzienny rytuał spotkania ze sobą. Zapraszam Cię na 21 dniową podróż, a właściwie POWRÓT DO SIEBIE.
Zachęcam Cię do tego, żebyś zrobiła ten program w całości w ciagu 21 dni, ale jeśli Ci się nie uda – nie przejmuj się, zrób program w takim tempie, w jakim będziesz mogła.

Mam odpowiedzi na pytania, które być może pojawiają się już teraz w Twojej głowie…

Nigdy nie praktykowałam jogi, czy ten program jest dla mnie?

Wszystkie sekwencje jogi i ćwiczenia oddechowe są bardzo proste, więc zapraszam do programu osoby, które nawet są na początku swojej drogi jogicznej.

Praktykuje jogę już długo, czy skorzystam z tego programu?

Jak najbardziej, mimo że sekwencje są proste, to skorzystasz na systematyczności i okazji do zbudowania nawyku. Czas dla siebie jest czasem bezcennym i dla każdego, nawet profesjonalistów.

W ogólne nie jestem elastyczna? Czy poradzę sobie?

Joga nie jest tylko dla rozciągniętych osób! Sekwencje jogi flow są bardzo proste. W każdej sekwencji pracujemy nad jakimś aspektem w ciele.

Kiedy najlepiej praktykować zadania z tego programu? 

Najlepiej znaleźć sobie jedna porę w ciagu dnia i się jej trzymać. Z reguły wiem, że świetnie do tego nadaje się poranek. Jednak, jeśli masz więcej przestrzeni dla siebie wieczorem, spokojnie możesz wykonywać praktyki przed snem, albo wtedy, kiedy akurat masz wolne 20 minut.

Dlaczego program trwa 21 dni? Czy muszę praktykować codziennie?

To czas, który jest dobry, by wprowadzić w życie jakiś nawyk, albo przynajmniej popracować nad tym, żeby jakaś praktyka zagościła w naszym życiu na dłużej, a nie była jedynie kolejną rozpoczętą i pozostawianą czynnością. Dobrze jest praktykować codziennie, ale bez presji, to ma wynikać z chęci, a nie przymusu :)!

Na jak długo mam dostęp do programu i czy mogę go powtarzać?

Masz nieograniczony dostęp do programu (na zawsze) i możesz go powtarzać tak często, jak będziesz tego potrzebować. Możesz też ulubione praktyki powtarzać kiedy tylko chcesz i ile razy chcesz!

Kim jestem?

Nazywam się Małgosia Kłaniecka, jestem joginką. Pomagam innym poczuć się pełniej w kontakcie ze sobą poprzez ciało. Prowadzę szkołę jogi w Katowicach: Joga Życia. Uczę jogi od 18 lat, a praktykuję chyba od poprzedniego życia, bo joga zagościła w moim życiu tak płynnie i naturalnie. Joga nauczyła mnie przede wszystkim kontaktować się ze swoim ciałam, a tym samym ze swoimi emocjami i potrzebami – za to jestem jej najbardziej wdzięczna. Joga jest dla mnie przygodą na całe życie, pokazuje mi, w jakim jestem obecnie miejscu, za każdym razem, kiedy staję na macie. Jest metaforą moich relacji ze sobą i z innymi. Jest kalejdoskopem, przez który patrzę na życie. Odkąd pamiętam, wiedziałam, że ciało jest prawdziwe, autentyczne i poprzez pracę z ciałem można dotrzeć do głębokiej prawdy o sobie. Uwielbiam towarzyszyć moim uczniom, gdy po raz pierwszy stają na głowie, mimo wcześniejszych obaw, porusza mnie, jak po relaksie widzę, że ktoś wzruszył się tak, że pojawiły się łzy w oczach. Pomagać uwrażliwić się na swoje ciało i uczyć czytać sygnały, które ciało nam wysyła – to jest mój główny cel jako nauczycielki jogi. Oprócz jogi, uwielbiam zatracić się w tańcu, głównie w kontakt improwizacji i wyrażać siebie śpiewając.Cena: 390 zł

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.