Aktualności

5rytmów® z Asią Hussakowską

Asia Hussakowska i 5rytmów® powraca do Katowic!

Ciało – Oddech – Ruch – Rytm – 5Rytmów
Jeden krok, następny… oddech za oddechem, umysł odpuszcza- zaczynasz CZUĆ CIAŁO.

Odnajdując swoje centrum we Flowingu, wyrażając emocje w Staccato, puszczając kontrolę w Chaosie, kreując nowe w Lyrical, doświadczając prostej obecności w Stillness i łącząc te PIĘĆ RYTMÓW w jeden ruch – tańczymy FALĘ.

A jeżeli pozwolisz, aby głowa zapomniała o krokach i zanurkujesz w Falę ,aż do samego dna, może dane ci będzie – przedzierając się czasem, przez mroczne odmęty uczuć i emocji – odkryć nowe, jasne i dziewicze JA.

Kiedy?

4.08.2024 (niedziela), godz. 16.00-18.00 (zaczynamy i kończymy punktualnie)

Gdzie?

Joga Życia, ulica Francuska 12 Katowice (budynek Biblioteki Śląskiej)
sala słoneczna II piętro

Cena

70 zł – płatne gotówką, przed wydarzeniem

*emeryci, renciści zdrowotni, studenci do 26. roku życia, po okazaniu stosownego dokumentu, płacą 45 zł

Zapisy

Wyślij maila o treści 5 rytmów na kontakt@jogazycia.pl

Więcej informacji o 5rytmach

Jeśli nigdy nie poruszałeś się w 5Rytmach, to doskonała okazja, aby właśnie w tej formie, zatańczyć je pierwszy raz. Nie ma żadnych ograniczeń, aby praktykować 5Rytmów, każdy porusza się tak, jak potrafi. Najpierw rozgrzewamy poszczególne części ciała, potem inspirowani moim prowadzeniem szukamy kolejnych rytmów w ciele, a następnie ruszamy się… tańczymy… Falę.

5Rytmów®-
stworzone przez Gabrielle Roth,
tańczone przez tysiące ludzi na całym świecie, jest filozofią, perspektywą, sztuką i dynamiczną praktyką ruchu, zakorzenioną w prawdzie, iż jeśli wprowadzisz swoją duszę w ruch, to sama się uzdrowi.
Ruch jest zarówno lekarstwem jak i metaforą, sięga poprzez i ponad języki, kultury i grupy wiekowe, transformując: cierpienie w sztukę, sztukę w świadomość, a świadomość w działanie.
Praktyka 5Rytmów® tworzy społeczność, która wypaca swoje modlitwy, wspiera proces potrzebnej zmiany i daje bezpieczną przestrzeń dla każdego, kto chce wstrząsnąć swoim ego i przebudzić w sobie tę część, która jest nieprzewidywalna, pełna pasji, fascynująca, balansująca na krawędzi i tęskniąca za wolnością.
Twórczość.Połączenie.Społeczność.

Jak się przygotować?

Zabierz wodę do picia, wygodne ubranie na „cebulkę” – bądź boso, albo w podgumowanych skarpetach.

Więcej o Asi:

Jestem nauczycielką 5Rytmów@ od 2011 roku, a od maja 2015 również poziomu Heartbeat™ 🫀, posiadam akredytację 5RTA, a godziny przetańczone ze mną liczą się do wymagań na trening nauczycielski 5Rytmów®

Więcej informacji

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz maila na kontakt@jogazycia.pl

fot. w artykule: Andrzej Nowak

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.