Aktualności

Joga nidra online

To cudowny czas relaksu, który możesz podarować sobie nie wychodząc z domu! Spróbuj jogi nidry (relaksu) w wersji online z nami – Jogą Życia!

W Internecie masz mnóstwo zajęć jogi, z których możesz korzystać, problem w tym, że najprawdopodobniej tego nie robisz regularnie. Znam ten temat z wielu rozmów z moimi uczniami… Paradoks tej nieograniczoności jest taki, że trudno Ci wybrać zajęcia do praktyki i znaleźć na to odpowiedni czas.

Propozycja, którą mam dla Ciebie, to zajęcia jogi nidry na żywo, w Twoim domu w wyznaczonym czasie, który zadedykujesz sobie.

Joga nidra to bardzo uniwersalna praktyka dla osób na każdym poziome zaawansowania, która kładzie główny nacisk na odpoczynek, więc na pewno dasz sobie radę:


Kiedy?

W każdy poniedziałek o 20.00. Zajęcia dostępne są na żywo, ale później otrzymujesz link do nagrania i możesz je odtworzyć przez kolejne dwa dni (bez ograniczeń!).

Czym jest joga nidra?

Wchodząc w stan jogi nidry, wchodzisz w głęboki relaks, ciało jest całkowicie rozluźnione, a umysł jasny, w pełni świadomy, czysty.

W pierwszej części zajęć pobudzimy ciało delikatnymi pozycjami jogi, które poruszą naszą energią, druga część zajęć to głęboki relaks w pozycji leżącej. Każda sesja jest okazją na urzeczywistnienie wybranej przez siebie intencji.Efekty joga nidry:

– 30 minut jogi nidry daje ten sam efekt co 4h snu!
– aktywujemy procesy regeneracji ciała oraz samouzdrawiania naszego organizmu;
– wchodzimy w wyjątkowy stan świadomości, gdzie mamy dostęp do naszej podświadomości, mogąc dowolnie ją programować, dzięki czemu możemy wprowadzić konkretną zmianę do swojego życia.

Na zajęcia obowiązują zapisy – jak się zapisać?

Wykup karnet online TUTAJ.

1 wejście – 20 zł
4 wejścia 60 złProsimy o zapisy w panelu klienta na naszej stronie: www.jogazycia.pl
1. Zarejestruj się /prawy górny róg strony/ podając swojego maila lub korzystając z danych FB.
2. Wykup wybrany karnet: https://jogazycia.systemate.pl/offer
3. Wejdź w GRAFIK i zapisz się na zajęcia (zrób to najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem zajęć). Zwróć uwagę, czy zapisujesz się na zajęcia stacjonarne czy online.
4. Jeśli wybrałeś zajęcia online to poniżej znajdziesz krótką instrukcję.

Zajęcia online – krótka instrukcja:
– po zapisie na zajęcia powinien przyjść do Ciebie mail potwierdzający ten zapis – jak tu: https://bit.ly/2BbILIU
– na około 30 minut przed zajęciami otrzymujesz link do zajęć, jak tu: https://bit.ly/2YJapWl
Uwaga! Poszukaj naszych wiadomości w spamie i w innych zakładkach i przenieś je do folderu głównego
– jeśli mail nie dojdzie, to na 30 minut przed zajęciami znajdziecie go również w systemie, wchodząc w grafik i zajęcia, o tak to wygląda: https://bit.ly/2VtV5e6,
– później, pod koniec dnia w tym samym miejscu znajdziesz link do nagrania z zajęć, do odtworzenia przez 48h. Mamy nadzieję, że to usprawni przesyłanie linków. Jeśli go tam nie ma, to napisz do nas 🙂Później, pod koniec dnia w tym samym miejscu znajdziesz link do nagrania z zajęć, do odtworzenia przez 48h. Mamy nadzieję, że to usprawni przesyłanie linków. Jeśli go tam nie ma, to napisz do nas.

Kontakt:

Możesz do nas napisać maila, zawsze chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania!

Mail: kontakt@jogazycia.pl

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.