nauczyciele

Małgosia Kłaniecka

#właścicielka #vinyasa #joganidra

Jestem joginką.

Pomagam innym poczuć się pełniej w kontakcie ze sobą poprzez ciało. Prowadzę szkołę jogi w Katowicach: Joga Życia. Uczę jogi od 18 lat, a praktykuję chyba od poprzedniego życia, bo joga zagościła w moim życiu tak płynnie i naturalnie.

Joga nauczyła mnie przede wszystkim kontaktować się ze swoim ciałam, a tym samym ze swoimi emocjami i potrzebami – za to jestem jej najbardziej wdzięczna.

Joga jest dla mnie przygodą na całe życie, pokazuje mi, w jakim jestem obecnie miejscu, za każdym razem, kiedy staję na macie. Jest metaforą moich relacji ze sobą i z innymi. Jest kalejdoskopem, przez który patrzę na życie. Odkąd pamiętam, wiedziałam, że ciało jest prawdziwe, autentyczne i poprzez pracę z ciałem można dotrzeć do głębokiej prawdy o sobie.

Uwielbiam towarzyszyć moim uczniom, gdy po raz pierwszy stają na głowie, mimo wcześniejszych obaw, porusza mnie, jak po relaksie widzę, że ktoś wzruszył się tak, że pojawiły się łzy w oczach.

Pomagać uwrażliwić się na swoje ciało i uczyć czytać sygnały, które ciało nam wysyła – to jest mój główny cel jako nauczycielki jogi.

Oprócz jogi, uwielbiam zatracić się w tańcu, głównie w kontakt improwizacji i wyrażać siebie śpiewając.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.