Aktualności

Warsztaty jogi twarzy: kobido z elementami kinesiotapinu

Zapraszamy na nowe warsztaty w naszej szkole – warsztaty jogi twarzy KOBIDO z ELEMENTAMI KINESIOTAPINGU ESTETYCZNEGO TWARZY. Poprowadzi je Agata Radniecka.

Aby przybliżyć różne metody pracy z naszą twarzą na warsztatach pojawią się elementy:

  • wprowadzenie do jogi twarzy,
  • Nawilżająco-regenerujące masaże olejowe twarzy i szyi  z różnych stron Świata,
  • Liftingujący masaż Gua Sha,
  • Tradycyjny japoński masaż KOBIDO – stworzony w XVII wieku, opiera się na filozofii medycyny chińskiej oraz teorii meridianów, które są uważane za kanały energii w ciele. Celem masażu Kobido jest poprawa krążenia krwi i limfy w twarzy, co prowadzi do poprawy wyglądu skóry, redukcji zmarszczek, poprawy kolorytu i ujędrnienia skóry,
  • Ćwiczenia dla silnego ujędrniania mięśni twarzy i szyi oraz rozluźniających gestów poprawiających rysy twarzy,
  • Wprowadzenie do kinesiotapingu estetycznego twarzy z wykorzystaniem aplikacji liftingujących.

Kiedy

9.12.2023 (sobota), godz. 13.00-15.30

Gdzie

Joga Życia, ulica Francuska 12 (budynek Biblioteki Śląskiej)
sala słoneczna albo księżycowa – jeszcze potwierdzimy 😉

Zapisy

Zapisujesz się, wykupując karnet na warsztaty – TUTAJ

Pamiętaj, żeby być zalogowanym, podać swój numer telefonu (do kontaktu organizacyjnego) i zaakceptować wszystkie zgody.

Cena

160 zł – KUP KARNET NA WARSZTATY

Więcej o warsztatach

Agata zaprasza:

🎁 Lubimy prezenty 😍 Każda uczestniczka otrzyma mojego ebooka z zestawem ćwiczeń twarzy i szyi na każdy dzień🎁 Dodatkowo w pakiecie znajdzie się uzależnienie od wyżej wymienionych ćwiczeń, bo jestem przekonana, że dzięki efektom po pierwszym spotkaniu, joga twarzy może pozostać z Wami na dłużej.

🌸Gwarantuję spokój ducha i ciała.

🌸🌸Obiecuję zadbać o Twoje samopoczucie.

🌸🌸🌸Dopilnuję, aby Cię zaskoczyć.

Zapraszam! Spotkajmy się twarzą w twarz, bez efektów ubocznych 😊

Po warsztatach będzie możliwość zakupienia taśm do kinesiotapingu estetycznego, instrukcji naklejania aplikacji liftingujących oraz olejków, hydrolatów i masażerów wykorzystywanych podczas zajęć.

O prowadzącej

Agata Radniecka – mam na imię Agata i będę Twoją przewodniczką po świecie jogi twarzy. Pozwól, że opowiem Ci moją historię. Przygodę z jogą twarzy zaczęłam lata temu, nie do końca wierząc w jej zbawienne działanie. Żyłam w przekonaniu, że nastąpi czas, kiedy stanę w kolejce do lekarza medycyny estetycznej po botoks i inne wypełniacze… Jednak szczęśliwy traf spowodował, że spotkałam na swojej drodze wspaniałe, naturalnie piękne osoby – tak, miały zmarszczki😉, – które pokazały mi alternatywę w postaci naturalnej i darmowej metody odmładzania i pielęgnacji twarzy.

Od lat szkolę się u najlepszych Instruktorów w Polsce i za granicą, testuję nowe metody i akcesoria przede wszystkim na sobie. I wiecie co? To działa! Działa na tyle pięknie, że z ogromnym entuzjazmem dzielę się z Wami  całą zdobytą wiedzą – na warsztatach online, stacjonarnych, kanale YouTube – VizagoJoga i innych kanałach social media: FB, IG, TikTok i LinkedIn.

Niezmiernie cieszę się, że dołączyłaś/eś do mnie! Mam nadzieję, że holistyczne podejście do pielęgnacji i odmładzania, które prezentuję, będzie dla Ciebie wsparciem podczas tej niesamowitej przygody jaką jest Joga Twarzy.

Więcej informacji

Napisz do nas maila: kontakt@jogazycia.pl
albo zadzwoń: tel. 502 766 537 (poniedziałek-czwartek, 16.00-20.00)

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.