Aktualności

Otwieramy szkołę 8 czerwca! :)

Kochani, 

nadszedł ten moment, wyczekiwany chyba przez wszystkich:

8 czerwca otwieramy szkołę i zapraszamy na zajęcia stacjonarne! 🙂 

Już nie możemy się doczekać, bardzo za Wami tęskniliśmy i cieszymy się, że będziemy mogli praktykować wspólnie. Nie ukrywamy, że to też dla nas radość, że chcecie praktykować z nami online. 

Dlatego poniżej informujemy o kwestiach organizacyjnych, żeby przedstawić wszystko jak najprościej. Pamiętaj, jeśli chcesz o coś zapytać, to najlepiej napisać maila: kontakt@jogazycia.pl Zawsze odpowiadamy i tak jest najsprawniej. 

Oczywiście obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, żeby nowa organizacja przebiegała sprawnie, prosimy też Was o wyrozumiałość – wspólnie nam się uda :). 

ZAPISY 

Od 8 czerwca zapraszamy Cię na zajęcia w szkole (w Katowicach przy ulicy Francuskiej 12) oraz online (na platformie ZOOM, gdziekolwiek jesteś). 

W grafiku te zajęcia oznaczone są odpowiednio dopiskami:
– W SZKOLE
– ONLINE

Zwracaj uwagę, na które się zapisujesz. Na zajęcia stacjonarne obowiązują limity (ze względu na wielkość naszej sali i nową rzeczywistość, żebyście czuli się bezpiecznie).

Pamiętaj, że zapisując się na zajęcia w szkole i nie przychodząc na nie, przepada Ci to wejście w karnecie.

Zapisy są możliwe po wykupieniu karnetu, zobacz jak to wygląda na krótkim filmiku: https://bit.ly/3dlrrPk


PRZEDŁUŻANIE KARNETÓW 

Jeśli masz aktywny karnet na zajęcia online możesz go wykorzystać do końca, zarówno na zajęcia online, jak i stacjonarne. 

Jeśli przed zamknięciem szkoły (13 marca 2020) miałaś/miałeś ważny karnet, to możesz go ponownie aktywować – napisz do nas na kontakt@jogazycia.pl Karnety te obowiązują zarówno na zajęcia online, jak i stacjonarne. 

Jeśli masz i karnet online, i karnet stacjonarny (zawieszony) kolejność jest następująca: wykorzystaj karnet online, a następnie aktywuj karnet stacjonarny. 

Czas na ponowne aktywowanie karnetów jest do końca czerwca 2020 roku.
 


KARNETY – CENNIK 

Na zajęcia online i stacjonarne obowiązują te same karnety w jednakowych cenach.

Od 8 czerwca wracamy do cennika sprzed pandemii, ale do 7 czerwca można nabyć karnety w promocyjnych cenach, to zniżki, które długo się nie powtórzą! Wystarczy, że po kliknięciu „kupuję” przy karnecie z listy rozwijanej wybierzesz zniżkę. 

Przy kupnie wybierz opcję “od następnej wizyty”, wtedy będziesz mógł aktywować karnet, kiedy zechcesz :). Te karnety możesz wykorzystać na zajęcia online i stacjonarne. 

Karnet 1 wejście 30 zł / cena promocyjna do 7 czerwca: 20 zł 

Karnet 4 wejścia 100 zł / / cena promocyjna do 7 czerwca: 100 zł 

Karnet 8 wejść 160 zł / cena promocyjna do 7 czerwca: 120 zł

Karnet open 200 zł / cena promocyjna do 7 czerwca: 140 zł 

Na zajęcia kursu jogi dla początkujących na poziomie 1 obowiązuje specjalny karnet: kurs jogi poziom 1 za 160 zł 

Na zajęcia kursu jogi dla początkujących 1+, 2 i 2+ obowiązują karnety na 8 wejść (zapisujesz się na wszystkie zajęcia) lub open. 

Mamy dobrą wiadomość: od 8 czerwca zajęcia online będą dostępne na 48h godzin. Wieczorem każdego dnia (godziny nie możemy podać, bo różnie filmy się ładują) będziemy wysyłać linki do nagranych zajęć, które będzie można odtworzyć przez 48 godzin – będziesz mógł, mogła praktykować kiedy tylko chcesz online :). 


MULTISPORT PLUS 

Wraz z powrotem zajęć stacjonarnych możliwe jest także uczestniczenie w zajęciach z karnetem MultiSport Plus. Obowiązuje on jedynie na zajęciach stacjonarnych w szkole za dopłatą: 

1 wejście 10 zł 

4 wejścia 30 zł /ważny 30 dni/

8 wejść 40 zł /ważny 40 dni/

Przy korzystaniu z kart MultiSport należy okazać dowód tożsamości. 

Uwaga, jeśli chcesz uczestniczyć w kursach jogi dla początkujących jest taka możliwość tylko z karnetem na 8 wejść (przy MultiSporcie nie ma dostępu do nagrań zajęć kursowych). 

INNE INFORMACJE

Na zajęcia stacjonarne obowiązują limity, prosimy więc o zapisy i obecność, żeby miejsca były wykorzystane :). Jeśli na zajęciach stacjonarnych jest już maksymalna liczba osób, pamiętaj, że możesz skorzystać z opcji online. 

Prosimy, aby w miarę możliwości przychodzić ze swoją matą i innymi pomocami. Na miejscu będzie dostęp do płynów dezynfekcyjnych, żeby oczyścić sprzęty przed ich użyciem. 

Zachowuj bezpieczną odległość pomiędzy osobami w szkole, by każdy czuł się swobodnie. Jeśli nie czujesz się komfortowo z praktyką w grupie, zachęcamy do praktykowania online. Pamiętaj również, że jeśli jesteś przeziębiony – zostań lepiej w domu i praktykuj online. 

Na bieżąco będziemy aktualizować zasady – zgodnie z oficjalnymi komunikatami. 

Jeśli masz jakieś pytania napisz do nas! 🙂

kontakt@jogazycia.pl

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.